Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wydzielone z] Będzie Kontynuacja SONDY w TVP2
maxbit, napisz do tych z TVP i do tego prowadzącego, bo już nie mogę czytać tego dziadziusiowego jęczenia Radka68, coderiese i Alferka...
Już kolejny raz dajesz dla innych zadania do wykonania i rozliczasz z "wyznaczonych" zadań, a do tego tym razem robisz to mało kulturalnie.
Jakoś nie zauważyłem, abyś sam coś w tym kierunku zrobił, napisał do pana Rożka, masz tylko wymagania w stosunku do innych. Kolejny taki twój post zostanie po prostu skasowany.
maxbit napisz do TVP i do Tomasza Rożka bo już nie mogę czytać tego marudzenia i dziadziusowania Radka68, Alferka, codereise i tom asha.
(13.02.16, 00:26)Axel677 napisał(a): maxbit napisz do TVP i do Tomasza Rożka bo już nie mogę czytać tego marudzenia i dziadziusowania Radka68, Alferka, codereise i tom asha.

żebyś jeszcze potrafił nick poprawnie przepisać....
Zachowujecie się jak stare dziadki. Marudzicie, jęczycie, a program nawet nie ruszył jeszcze. Za to nkt z was nie przytoczył żadnych pomysłów, propozycji czy uwag jak powinien wyglądać ten program i nie wysłał nic do TVP i pana Rożka. Jesteście nienormalni.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości