Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych świąt
Rainbow 
Mamy święta, zaraz nowy rok, a czas to taki, kiedy składamy sobie życzenia i planujemy coś na rok przyszły.
Pomyślałem więc sobie, że mimo coraz mniejszego ruchu na pod-forum SONDY chciałbym życzyć nam wszystkim nowych inspiracji do pisania o SONDZIE, najchętniej oczywiście z powodu pojawienia się nowych odcinków, ale również z każdego innego powodu, gdyż tworzymy naprawdę fajną grupę osób, która nie powinna zaglądając tu co jakiś czas stwierdzać "no tak, nic nowego się nie pojawiło, więc i ja nic nie napiszę".
Pamiętam czasy, gdy wchodząc tu po kilku godzinach widziało się kilkanaście nowych postów, wtedy oczywiście był ku temu powód, teraz tak nie jest i oczywiście nic na siłę nie wyjdzie, stąd te życzenia pojawienia się tych "powodów". Wink
No i wszystkiego dobrego. Smile
Odpowiedz
Ano (nie)stety - najważniejsze rzeczy które miały zostać odnalezione, zostały odnalezione. Niemniej jest kilka wątków, które mam nadzieję że się rozwiną Smile (Sonda na drutach, muzyczna oprawa, odnalezione "bety"...) Też chętnie podziękuję i dołączę się do życzeń świątecznych. Smile Oby były spokojne, a przyszły rok by obfitował w kolejne ciekawe tematy, które zrobią jakiś ruch w temacie Sondy. Smile
Odpowiedz
Radku niestety jedynym lekarstwem na ożywienie tego tematu jest to, co podałem w innym wątku: pisać o kolejnych odcinkach porównując stan nauki z czasów Sondy ze stanem nauki obecnie.
Bo o czym innym można jeszcze pisać? Główni twórcy nie żyją, umierają kolejni lektorzy (itp.), muzyka wykorzystana w Sondzie lepiej znana jest na tym forum niż znali ją autorzy programu. Nic nowego nas nie czeka jeśli chodzi o odcinki, czy też wycinki prasowe.
A porównywanie 200 zachowanych odcinków ze stanem dzisiejszym zajęłoby nam ładnych kilka lat i byłoby naprawdę ciekawe.

Wesołych Świąt!
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Sensu zakładać wątku nowego nie ma, więc tu napiszę pierwszy post w roku tym, już dwa tysiące szesnastym.
Dobrego wszystkiego życzę Wam, a okołoSondowe życzenia pozostawiam bez zmian. Smile
Odpowiedz
Musimy życzyć sobie ciekawego obserwacyjnie i spokojnego nowego roku !
[Obrazek: mini_logo.jpg]   Radosław B. AMBROŻY * radoslaw@ambrozy.pl * http://mojaastronomia.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości