Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oryginalne nagrania programu SONDA na kasetach Betacam! + bonusy
(17.11.15, 23:49)pinto napisał(a): Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
No i z grubej rury. Choć z drugiej strony...
Odpowiedz
No i co o tym myśleć?
Odpowiedz
A co w końcu z tymi tajemniczymi taśmami , ja jestem z Warszawy i oferent chyba też . Mogę gdzieś podjechać rzucić okiem , pogadać .
Odpowiedz
Najtaniej będzie kupić jakiś stary betacam, ale jeśli nie, to mogę zapytać znajomych w TVP Poznań czy takowe jeszcze mają (chociaż powinni mieć bo raczej całego archiwum raczej nie przerzucili do komputerów - za dużo tego) i czy dałoby radę to zgrać (a jeśli tak - to za darmo po godzinach, czy "za ile?").
Jak się sprawa otrze o kase, to marne są szanse na zgranie - wtedy zaczną liczyć godziny pracy i wyjdzie kosmos... ;/

Więc najlepiej po kolei
1. policzyć ile tego jest, porobić fotki, poskanować jeśli są jakieś materiały tekstowe
2. dopytać jak to zgrać
3. wyżulić taśmy (tutaj jakaś umowa że wypożyczenie, bądźmy poważni w końcu)
4. zakupić betacam lub zawieźć do kogoś kto zgra
5. zgrać w HD (HD dlatego że betacamowy PAL to około 624x625 więc SD 720x576 zniszczyłby pionową rozdzielczość).
6. zwrócić razem z dobrym danielsem... A zwrócić bo nie mamy muzeum na eksponaty ;p

Ja się tym nie zajmę bo jestem z zadupia wielkopolski, ale służe radą...

--

I jeszcze jedno - trzeba sprawdzić z jakiego okresu są to taśmy i jakie na nich programy.
Bo może się okazać że cała akcja nie ma sensu a materiały które tam są, to to samo co ma TVP i puszczało jako powtórki...
Odpowiedz
Najpierw trzeba mieć te taśmy reszta się znajdzie . Jak ich nie mamy do cała dyskusja do d..y .
Tajemniczy Panie gdzie jesteś ?? Big Grin
Odpowiedz
Na razie tych taśm nikt nie widział więc ... nie ma czego kopiować Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości