Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoneczny konkurs Towarzystwa Obserwatorów Słońca na łamach Proximy
Przypominam wszystkim, że zbliża się termin wysyłania prac na OSTATNI - IV etap konkursu Towarzystwa Obserwatorów Słońca, ogłoszony na łamach Proximy - jest to 31 grudnia!
Odpowiedz
N
(03.12.15, 19:51)Adam Derdzikowski napisał(a): Przypominam wszystkim, że zbliża się termin wysyłania prac

No tak. A pogody dalej nie ma.

Odpowiedz
Nie jest tak źle. Były pogodne chwile wczoraj, dzisiaj również jest słonecznie. Przynajmniej na Mazowszu. Poza tym prace mogły być zrobione przez całą jesień. Przynajmniej od początku października. Regulamin mówi, iż prace mają być wykonane w czasie trwania konkursu. Pozwala to interpretować ten fakt w ten sposób, iż jedna z tegorocznych prac, niewykorzystana do tej pory w konkursie, może być wysłana na ostatni etap, nawet jeśli powstała np. latem... Wink
Odpowiedz
Nieuchronnie zbliża się termin wysyłania prac na ostatni etap konkursu, czyli 31 grudnia. Dlatego przypominam, że zaraz po świętach warto wysłać nam kolejną próbkę swoich talentów. Książki, meteoryty i płyty czekają!
Odpowiedz
Przypominam o zbliżającym się terminie na wysłanie prac na ostatni etap słonecznego konkursu.
Odpowiedz
Kurcze - zapomniałem wysłać.
mam jednak nadzieję, ze powtórzycie konkurs w tym roku.
Odpowiedz
Niemal na 100% konkurs nie będzie miał drugiej edycji. Zainteresowanie okazało się jednak mniejsze, niż się spodziewaliśmy. Do tego dochodzi kwestia nagród, które być może miały większe znaczenie, niż sama zabawa. A na razie mamy w tym zakresie spore ograniczenia. Analizuję teraz cały konkurs i zobaczymy, co mi przyjdzie do głowy. Może za jakiś czas zrobimy słoneczny konkurs, ale w innej postaci. Może będzie to inna, krótsza forma, niż obecna, roczna rywalizacja.
Odpowiedz
Szkoda. Z drugiej strony rozumiem - jest to w sumie dość niszowa działalność.
Mnie osobiście sprawiło przyjemność uczestniczenie w tym konkursie, choć zagapiłem się na ostatnim etapie.
Mam jednak nadzieję, że coś fajnego wymyślicie.
Powodzenia!
Odpowiedz
Dzięki. Wyniki konkursu już za tydzień lub dwa, w pierwszej tegorocznej Proximie.
Odpowiedz
Ukazał się właśnie kolejny numer Proximy a w nim ostateczne rozstrzygnięcie w naszym konkursie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział Smile a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych prac Smile

Zapraszam do lektury:

http://www.proxima.org.pl/index.php/down...mer/latest
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości