Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CD... SONDA 3 - propozycje kawałków
Być może te nagrania faktycznie były przez nasze media udostępnione kiedyś na jakichś zasadach mediom bratniego narodu, który się nie obszedł z nimi odpowiednio. W każdym razie - ten i inne utwory wiszą w rosyjskiej sieci, znaczy istnieją i fajnie byłoby posłuchać ich na Sonda vol. 3.

W 3cim utworze w linku, który podesłałem (Spotkania i rozstania) wyraźnie słychać, że na początku kończy wybrzmiewać jakiś inny utwór. Na płycie tak to nie brzmi oczywiście, więc wycięli to z jakiejś innej kompilacji. Może zgrane zostało z radia? Tytuły jak wspominałem mają pełno błędów, tak jakby ktoś z rosyjskiego przetłumaczył z powrotem na polski. Ciekawe skąd to mają, zwłaszcza te utwory, które nigdy u nas nie były wydane.
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
No chyba ktoś mnie posłuchał Smile
I pojawiło się to:
http://kultowenagrania.pl/index.php?id_p...&id_lang=3
Radzę się pospieszyć jest tylko 500 CD Smile
Odpowiedz
Mnie bardzo cieszy, że przy okazji udało się dotrzeć do Mladena Franko i podpytać go o tamte nagrania i czasy. Był bardzo zaskoczony, że w Polsce jest takie zainteresowanie jego muzyką, zupełnie jak Vickers Smile
Odpowiedz
Czy CDczki będą miały swój unikalny numerek Smile
Jeśli tak to ja poproszę od 1 do 10 Smile
Odpowiedz
Ja już słucham.  8)
Odpowiedz
Dzisiaj właśnie wyciągnąłem ze skrzynki list od Mladena Franko. Zaskoczeniem był język, w którym był napisany Smile

http://gadrecords.pl/news/ludzie-listy-pisza
Odpowiedz
Powinno to być dołożone do każdej Płyty Smile
Odpowiedz
Racja, powinno być we wkładce Smile
Odpowiedz
Jak mogło być we wkładce, skoro list przyszedł PO tym, jak Mladen otrzymał płytę? Wink
Odpowiedz
Do drugiego wydania się dołoży Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości