Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania - imprezy
Kto ma blisko, może zajrzeć na wykład...

RetroKomp 2014

Termin: Sobota 8 Listopada 2014, godz. 9:00.

Po części oficjalnej zlotu – „Noc z demosceną” do białego rana.

Miejsce: Scena Muzyczna GAK, ul. Powstańców warszawskich 25, Gdańsk.

PROGRAM IMPREZY
08:30 – Otwarcie bram
09:00 – Oficjalne otwarcie imprezy (Scena Koncertowa)
10:00 – Polska myśl techniczna: Elwro, Meritum, Bosman, UniPolbrit (Scena Wykładowa)
11:00 – Start konkursów „Łamaczy Joystick’ów” (Salon Gier)
11:30 – Pierwszy polski magazyn komputerowy „BAJTEK” (Scena Wykładowa)
12:00 – Kultowe polskie gry – wspomnienia (Scena Wykładowa)
12:30 – Nowe projekty dla Amigi (program DigiBooster, gra Castle Hack) (Scena Wykładowa)

14:00 – SONDA – wspominkowy wykład o programie, w 25. rocznicę tragicznego zakończenia emisji (Scena Koncertowa)

15:00 – Film dokumentalny „Władysław Komendarek – W Kosmosie zawsze jest dobrze” (20 min.) (Sala Koncertowa)

15:20 – Spotkanie z artystą, sesja Q&A z Władysławem Komendarkiem (Sala Koncertowa)

16:30 – Wręczenie nagród zwyciezcom konkursów „Łamaczy Joystick’ów” (Scena Koncertowa)
17:00 – QUARTET Inc. – spotkanie z praojcami polskiej demosceny C64/Amiga (Scena Wykładowa)
19:00 – Wręczenie wyróżnienia „RetroKOMP Star 2014!” (Scena Koncertowa)

19:05 – Koncert Władysława Komendarka – „Wolność przeciw manipulacji” (Sala Koncertowa)

21:00 – Noc z Demosceną (po zakończeniu koncertu), DJ: ARRGH!BYTE (Scena Koncertowa)
więcej szczegółów: http://retrokomp.org/?page_id=1088

Mała modyfikacja programu - myślę, że poza wykładem znajdzie się jeszcze kilka pozycji godnych uwagi. 
Osoba Władysława Komendarka miłośnikom muzyki z Sondy powinna być znana... Smile

--
Piotr
Odpowiedz
Ja nie zajrzę, nie mam blisko, ale dzięki Piotrze, że informujesz.
Czy "wspominkową prezentację o programie telewizyjnym SONDA" przedstawia może ktoś z naszego forum?
Odpowiedz
(03.11.14, 19:55)cyberas link napisał(a): Czy "wspominkową prezentację o programie telewizyjnym SONDA" przedstawia może ktoś z naszego forum?

Szczerze, to nie mam bladego pojęcia, choć nie jest to wykluczone - można by ewentualnie zapytać kto poprowadzi wykład. Ostatnio dużo się pisało o zorganizowaniu spotkania i ewentualnej prelekcji, wykładzie, itp. Dlatego uznałem że taka impreza jest godna wzmianki na naszym forum. Może ktoś ma bliżej do Gdańska niż Ty czy ja i chętnie wybrałby się na taki wykład.
Informację zdobyłem przypadkiem z zaprzyjaźnionego profilu na facebooku https://www.facebook.com/RetrokompLoaderror jako że sam jestem fanem ośmiobitowców, zwłaszcza ze stajni Commodore Wink

--
Piotr
Odpowiedz
Ciekawa informacja! Zaraz spróbuję się czegoś więcej dowiedzieć. Dzięki Piotrze za tę informację!
Odpowiedz
Wysłałem już stosownego maila do organizatora - może się dowiem więcej...

--
Piotr
Odpowiedz
O, to ja nie będę już pisał, po co się dublować. Czekam na informację. Impreza, z tego co zdążyłem się dowiedzieć jest płatna (na stronie widnieje zdanie Bilety do nabycia w dniu imprezy w Scenie Muzycznej GAK oraz za pośrednictwem serwisu bilety24.pl) i odbywa się na Powstańców warszawskich 25 - już dalej ode mnie chyba się nie dało... Wink.
Odpowiedz
Owszem, bilety są, ale cena symboliczna:
Bilety będą do nabycia poprzez portal bilety24.pl lub w kasie ośrodka Scena Muzyczna GAK w dniu imprezy.

Planowane ceny biletów (opublikowane przez SM-GAK):

* RK + pokazy + wykłady: 5 zł
* Koncert + noc z demoscena: 30 zł, 5 zł dzieci do 10 roku życia
* RK + koncert + noc z demosceną: 35 zł, 7 zł dzieci do 10 roku życia
* Karnet dla wystawców(!): 20 zł

!: Wystawca - liczy się od 3ch "jednostek centralnych" w górę.

--
Piotr
Odpowiedz
Jest odpowiedź, pozwolę sobie zacytować bo zaproponowałem materiały jakimi dysponujemy.

Cytat:Witam i dziękuję za maila.
Niestety jest już dość późno (5 dni) i prezentacja jest gotowa ale podaję jeszcze adres do głównego wykonawcy (kolega Bartek Gatz).

Forum na astro4u jest nam znane. Byliśmy tez w kontakcie z użytkownikiem "zxwill", który prowadzi profil FB:
https://www.facebook.com/sonda.program.tv/

Pozdrawiam, Sachy

Wszystko jasne, a kolega zxwill się nie pokazywał na forum od czerwca...

--
Piotr
Odpowiedz
I co Piotrze, napisałeś do Bartka Gatza, czy już sobie podarowałeś odpytywanie kolejnej osoby?
A ja cały czas nie wiem, czy tam pojadę.
Odpowiedz
owszem, pisałem, relację wysłałem ci ma maila Wink

--
Piotr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości