Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły i refleksje po rozmowie na SKYPE
Spróbuję. Marcin Kunicki wspominał mi, że Andrzej Kurek bardzo cenił sobie muzykę Bilińskiego, był zafascynowany "Ogrodem króla Świtu" i "E=mc2".
Odpowiedz
SIC! to tak ja Smile
Ja napisałem do Pana Marka Bilińskiego ..... może odpisze ....
Odpowiedz
Ja już napisałem do Pana Bogdana. Też czekam na odp.
Odpowiedz
(30.09.14, 07:38)cyberas link napisał(a):Również miło mi było poznać Kolegów z forum (prawie) osobiście Smile. Doprawdy nie przypuszczałem, że spędzę dobre 5,5 godziny na tej wideokonferencji Smile. Było o czym rozmawiać, więc bez obaw na przyszłość. Mam nadzieję, że to powtórzymy.

5,5 godziny? Mam nadzieję, że temat SONDY jednak w końcu powrócił do rozmowy, bo przez 3,5 godziny gdy byłem z Wami, to o SONDZIE rozmawialiśmy chyba tylko z 40 minut. Szczerze mówiąc w którymś momencie zastanawiałem się nawet, czy wszyscy wiedzą, jaki jest temat rozmowy Wink

P.S Uporządkowałem trochę watki, wydzieliłem posty, tak chyba będzie czytelniej.
Odpowiedz
Troszkę się wtnę. Panowie a nie myśleliście kiedyś, żeby zorganizować spotkanie miłośników SONDY? Możliwości jest wiele od małego kameralnego po dużą imprezę o szerokim zasięgu (tylko wtedy trzeba by dobrze opracować plan takowego).

Pozdrawiam!
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(30.09.14, 20:14)Radek68 link napisał(a):5,5 godziny? Mam nadzieję, że temat SONDY jednak w końcu powrócił do rozmowy, bo przez 3,5 godziny gdy byłem z Wami, to o SONDZIE rozmawialiśmy chyba tylko z 40 minut. Szczerze mówiąc w którymś momencie zastanawiałem się nawet, czy wszyscy wiedzą, jaki jest temat rozmowy [Obrazek: wink.png]

P.S Uporządkowałem trochę watki, wydzieliłem posty, tak chyba będzie czytelniej.

Tak, zakończyliśmy kilka minut po północy, a tematy się oczywiście absolutnie nie wyczerpały Smile. Było naprawdę bardzo ciekawie.
Myślę, że teraz łatwiej będzie się zdecydować/umówić na kolejne spotkanie.
Dzięki Radek za uporządkowanie wątków, zdecydowanie lepiej jest.
Odpowiedz
Najwieksza imprezą było spotkanie z 2007 roku z Panem Tomaszem
Niestety obecnie jak to juz chyba wielokrotnie zostało powiedziane osoby która by przyciągła wiekszą grupę osób, a też nie specjalnie nie zapowiada się aby taka osoba się pojawiła.
Nie sądzę aby udało się coś takiego zorganizować.
Jak sam widzisz nawet na video zapisało sie 6 osób.

Temat wieć wiekszego spotkanie raczej nie realny.

No chyba ze coś sie zmieni.
Odpowiedz
Marcin Kunicki ? osoba do kontaktu ?
Odpowiedz
Acha też o SONDZIE
Doskonale pamiętają krótkofalowcy
Jak mnie pamieć nie myli są co najmniej (no były) 3 stacje okolicznościowe ...
Odpowiedz
(30.09.14, 20:18)papatki link napisał(a):Troszkę się wtnę. Panowie a nie myśleliście kiedyś, żeby zorganizować spotkanie miłośników SONDY? Możliwości jest wiele od małego kameralnego po dużą imprezę o szerokim zasięgu (tylko wtedy trzeba by dobrze opracować plan takowego).

Pozdrawiam!

No faktycznie się "wciąłeś"  ;D ;D, bo takie spotkanie było wielokrotnie tu już omawiane, było naprawdę sporo propozycji, jedno się odbyło (pisze o nim Marcin), w Warszawie, a uczestniczył w nim jeszcze Tomasz Pyć (a również forumowy Hermes, czyli Roman Fangor). Niestety odległości, koszty, możliwość zgrania terminów robią swoje i nie jest łatwo, a nawet mówiąc wprost - jest bardzo trudno coś takiego zorganizować.
Dziś na szczęscie nie ma takiej potrzeby, aby się spotykać wystarczy SKYPE i kilka chwil wolnego czasu. Rozmawialiśmy, widzieliśmy się, to i tak więcej, niż do tej pory od kilku lat. Widzę, że jest progres, a nie regres, to pozytywnie nastraja. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości