Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kometa C/2014 E2 Jacques
Kometa C/2014 E2 Jacques aktualnie jest w Woźnicy. Zdjęcie na koniec sesji 3x3min. FSQ106ED + ST11000M. Trzeba wstać albo dotrwać do rana, aby ją podziwiać...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Będzie na coraz ciemniejszym niebie i minie kilka ciekawych obiektów np. Chichoty, Amerykę itp. Powinno się ją dać oglądać aż do września chociaż jasność może słabnąć.
53 14
Odpowiedz

LRGB z 26 lipca 2014, sprzęt ten sam.

Odpowiedz
Okazala jest. Gratuluje.  Smile
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
Zdjęcie z 27 lipca 2014 - 3x5min.

Odpowiedz
żeby koledzy w kraju się nie nakręcali zbytnio napisz jeszcze skąd to robisz Smile
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(27.07.14, 18:56)papatki link napisał(a):żeby koledzy w kraju się nie nakręcali zbytnio napisz jeszcze skąd to robisz Smile

No właśnie,bo ja się już nakręciłem.

Odpowiedz
Widoczność komety z dnia na dzień się polepsza. Prezentowane zdjęcia zostały wykonane z płd. Peloponezu 36 48 N.

Odpowiedz

Wersja z 27 lipca 2014 w kolorze LRGB 3x5min,10x2min

Odpowiedz
(28.07.14, 08:58)napoleon link napisał(a):Widoczność komety z dnia na dzień się polepsza. Prezentowane zdjęcia zostały wykonane z płd. Peloponezu 36 48 N.

Zazdroszę widoków. Ja dopiero w przyszłym roku będę sobie mógł pozwolić na takie wczasy

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości