Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25. rocznica śmierci Andrzej Kurka i Zdzisława Kamińskiego- spotkanie przy SKYPE
Dzięki....
Odpowiedz
Pewnie z godzinkę drogi masz w jedną stronę... Dzięki Osfald!
Odpowiedz
Bardzo dziekuje ,gratuluje wytrwalosci i pomyslu. Wyjazd rodzinny w to historyczne dla Sondy miejsce na pewno pozostanie na dlugo w glowach najmlodszych.
Odpowiedz
Po przeskoczeniu przez płonące obręcze udało mi się tu założyć konto aby zapostować to:
http://wanted.eu.org/pub/Sonda_Panorama_...140929.mp4

P.S. sorry ale prawie nierozwiązywalna CAPTCHA, absurdalne wymagania na stopień komplikacji hasła i jeszcze weryfikacja przez administratora prawie mnie zniechęciły, jedynie chęć wzbogacenia zasobów o mojej ulubionej Sondzie, skoro ktoś o to prosił, pozwoliła mi tu dotrzeć.
Odpowiedz
(02.10.14, 20:31)wanted link napisał(a): Po przeskoczeniu przez płonące obręcze udało mi się tu założyć konto aby zapostować to:
http://wanted.eu.org/pub/Sonda_Panorama_...140929.mp4

P.S. sorry ale prawie nierozwiązywalna CAPTCHA, absurdalne wymagania na stopień komplikacji hasła i jeszcze weryfikacja przez administratora prawie mnie zniechęciły, jedynie chęć wzbogacenia zasobów o mojej ulubionej Sondzie, skoro ktoś o to prosił, pozwoliła mi tu dotrzeć.

Witamy wanted!
To ja prosiłem. Wiedziałem, że nie jest to banalne, ale że aż tak skomplikowane, to nie sądziłem.
Dziękuję Ci bardzo! Smile

Z ciekawości: post widzę pierwszy, ale czy od dawna czytasz to forum?
Odpowiedz
Ściągnięcie i wycięcie filmu ze strony TVP było bardzo proste. Trudniejsze było założenie tu konta Smile

Ale spoko, mniejsza z tym.

Na forum bywałem kilka razy wędrując po "sondowych" zasobach, ale nic regularnego.
Odpowiedz
(02.10.14, 21:11)wanted link napisał(a): Ściągnięcie i wycięcie filmu ze strony TVP było bardzo proste. Trudniejsze było założenie tu konta Smile

Ale spoko, mniejsza z tym.

Na forum bywałem kilka razy wędrując po "sondowych" zasobach, ale nic regularnego.

Zachęcam do zaglądania tutaj i uczestniczenia w dyskusjach. Sam mam długie przerwy, ale od czasu do czasu zaglądam.
Odnośnie zakładania konta tutaj: nie kojarzę problemów ale to było dawno temu, więc teraz może jest inaczej.
Odpowiedz
(02.10.14, 21:44)cyberas link napisał(a): Odnośnie zakładania konta tutaj: nie kojarzę problemów ale to było dawno temu, więc teraz może jest inaczej.
Problemem samym w sobie jest zakładanie konta - toczyłem pianę z ust podczas rejestracji na tym forum. ;D
Odpowiedz
(02.10.14, 21:11)wanted link napisał(a): Ściągnięcie i wycięcie filmu ze strony TVP było bardzo proste. Trudniejsze było założenie tu konta Smile

Dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość... Wink

Plik jest już na chomiku, dla zainteresowanych hasło echo: http://chomikuj.pl/Sonda_TV/Prywatne/Vid...avi(video)

Musiałem przekodować, bo chyba jakiś nietypowy kodek był, ale dzięki temu plik jest mniejszy.

--
Piotr
Odpowiedz
(03.10.14, 19:56)Piotr link napisał(a): [...]
Musiałem przekodować, bo chyba jakiś nietypowy kodek był, ale dzięki temu plik jest mniejszy.

Dzięki Piotrze! Smile. Kolekcja rozrasta się, świetnie. Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości