Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25. rocznica śmierci Andrzej Kurka i Zdzisława Kamińskiego- spotkanie przy SKYPE
Agenda? Sam nie wiem, myślałem, że spokojnie obędziemy się bez niej, ale z drugiej strony możesz mieć rację, że jakaś taka ogólna może się przydać.
Ja to widzę tak:
Podłączam wszystkich chętnych do konferencji, każdy zgłasza się i mówi np. "Witam, z tej strony cyberas, dołączam się do rozmowy". Ja odhaczam sobie na kartce zgłoszonych użytkowników, czekamy na następnych i jak będą już wszyscy, którzy się zapisali, to rozpoczynam rozmowę. Jak ktoś się nie zgłosi, no to trudno...
Zacznę od przedstawienia się, od krótkiego przypomnienia, dlaczego się spotykamy, podania kilku informacji o SONDZIE, o których i tak wszyscy wiedzą, ale w końcu to ma być rozmowa "z okazji", a nie "taka sobie".
Moderator w takiej rozmowie jest konieczny, abyśmy się nie zagłuszali i razem nie mówili, przynajmniej na początku. Myślę że spokojnie mogę nim być, sokoro zaczynam konferencję, to też, na początku, każdemu po kolei będę udzielał głosu. Każdy wtedy się przedstawi nickem z forum (obowiązkowo), dodatkowo można imieniem czy nazwiskiem, to już zależy od Was. A potem już będziemy sobie rozmawiać, czekam na propozycje rozmów.
Odpowiedz
No więc drodzy panowie, w tej chwili jest 6 chętnych osób na rozmowę.

1. Alferek (z Czechowic-Dziedzic)
2. Michu (z USA)
3. lesioq (z Łodzi)
4. cyberas (Adam) (z Łodzi)
5. Maxbit (Marcin) (z Krakowa)
6. Radek68 (z Gdańska)

Jeśli jest jeszcze ktoś chętny, to proszę pisać, my zaczynamy rozmowę jutro, o 18:30 czasu polskiego.
Odpowiedz
tak jestem z Krakowa Smile
Odpowiedz
Alferek jest z miasta Czechowice-Dziedzice, czyli cztery domy i dwie ulice Tongue.
No może trochę więcej Wink
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Dzisiaj ma być krótki reportaż o fenomenie "Sondy" w Panoramie na TVP 2.
Odpowiedz
w której Panoramie ?
albo o której ?
Odpowiedz
Dziś po pracy jadę do Raciborza zapalić znicze. Jest nikła szansa ale zapytam... może ktoś chce spotkać się na miejscu?
Wiele zawdzięczam Sondzie - brak snu, marzenia i ciężką pracę nad ich realizacją.
Odpowiedz
Niestety, choć bardzo bym chciał, to nie mogę dziś uczestniczyć w konferencji Skype. Sad Chociaż nie wiem czy nawet byłby sens, Sondę znam z gimnazjum, a nie z dzieciństwa... Ale można może robić takią konferencje cyklicznie? Smile
Odpowiedz
Time Smile -63 min
System czeka ....
Odpowiedz
(29.09.14, 13:02)maxbit (Marcin) link napisał(a): w której Panoramie ?
albo o której ?

http://panorama.tvp.pl/

o 16.00 nic nie było...

--
Piotr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości