Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESO Astronomy Camp 2014 - obóz we Włoszech dla uczniów
#1
Polskie Towarzystwo Astronomiczne ogłosiło wraz z partnerami konkurs dla uczniów w wieku 16-18 lat (roczniki 1996, 1997, 1998), w którym do wygrania jest kilka stypendiów pokrywających koszty udziału w międzynarodowym obozie astronomicznym we Włoszech - ESO Astronomy Camp 2014. Obóz jest organizowany dla młodzieży z różnych krajów przez Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO). Wrażenia z udziału w ubiegłorocznej edycji obozu, opisane przez polskiego uczestnika, będzie można przeczytać w czasopiśmie "Urania - Postępy Astronomii" nr 3/2014.

Więcej informacji:
Polski formularz zgłoszeniowy
Ogłoszenie PTA
Ogłoszenie ESO
Urania - Postępy Astronomii
Czasopismo i portal dla miłośników astronomii
http://www.urania.edu.pl
http://sklep.pta.edu.pl
Odpowiedz
#2
Niedawno rozpoczął się rok szkolny, pora więc przypomnieć, iż trwa nabór chętnych na udział w ESO Astronomy Camp 2014 we Włoszech. Na polskich uczniów czeka kilka stypendiów pokrywających koszty udziału i biletów lotniczych. Czekamy na zainteresowane astronomią osoby w wieku 16-18 lat (urodzone w latach 1996, 1997, 1998).

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: http://www.pta.edu.pl/eso-camp2014
Urania - Postępy Astronomii
Czasopismo i portal dla miłośników astronomii
http://www.urania.edu.pl
http://sklep.pta.edu.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości