Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Termos SONDA
Do mojej kolekcji niedawno dołączył srebrny termos "SONDA". Prawdopodobnie jest to pierwszy i jedyny w Polsce termos z oryginalnym grawerowanym logo "SONDA"  Big Grin  Gładkie logo pięknie prezentuje się na srebrnym tle a gorąca herbatka z takiego termosika smakuje o wiele lepiej  Smile Poniżej kilka zdjęć:

[Obrazek: b72a10d8337ba252med.jpg]                         

[Obrazek: 05c1dd9e200b4a3cmed.jpg]                                                               

[Obrazek: d87b7d54e39fc668med.jpg]                                                               

[Obrazek: 40d15dc8126d9540med.jpg]
Odpowiedz
Wyjątkowo udany termos. Wygląda jak element scenografii z programu. Możnaby w nim trzymać ciekły azot, albo suchy lód.
Odpowiedz
(07.03.14, 23:07)bobobobo link napisał(a): Wyjątkowo udany termos. Wygląda jak element scenografii z programu. Możnaby w nim trzymać ciekły azot, albo suchy lód.

Dziękuję Smile Termos rzeczywiście mógłby posłużyć jako rekwizyt w programie bo wizualnie przypomina pojemnik na ciekły azot. Ja akurat trzymam w nim herbatę ale nie mrożoną ;D
Odpowiedz
Fajny termos i ciekawy pomysł na gadżet z SONDĄ.
I od razu pytanie: kto to zrobił, za ile i w ogóle jakbyś mógł podać więcej szczegółów, bo zaciekawiłeś mnie. Smile
Odpowiedz
(08.03.14, 23:03)Radek68 link napisał(a): Fajny termos i ciekawy pomysł na gadżet z SONDĄ.
I od razu pytanie: kto to zrobił, za ile i w ogóle jakbyś mógł podać więcej szczegółów, bo zaciekawiłeś mnie. Smile

Oto szczegóły:
A było to tak. Pewnego dnia (dokładnie nie pamiętam kiedy ale było to chyba w I połowie lutego 2014 roku) znalazłem w domu nieużywany srebrny termos i nie wiedziałem co z nim począć. Po kilku dniach rozważań wpadłem na pomysł aby przyozdobić go grawerowanym logo "SONDY". Następnie udałem się osobiście z termosem do firmy "ABAKUS" w Szczecinie, w której to wcześniej zamawiałem kubki "SONDA". Grawerowane logo na termosie wykonał pan Czarek Maruszak z firmy "ABAKUS". Koszt usługi - 20zł. Jak widać na zdjęciach gładkie logo "SONDA" na metalicznej srebrnej powierzchni prezentuje się bardzo atrakcyjnie dzięki czemu zwyczajny termos zmienił się w oryginalny, niepowtarzalny gadżet fanów "SONDY"Smile A gdy jeszcze dodamy do tego fakt, że jest to prawdopodobnie pierwszy i jedyny taki termos w Polsce i na świecie to śmiało można rzec, że pojawienie się tego termosu urasta do rangi wydarzenia roku Big Grin Gorąco polecam.                       
Kontakt z firmą ABAKUS:
Czarek Maruszak
abakus33@wp.pl
www.eurokubek.pl 
tel. 605 66 22 25

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości