Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] Tablica pamiątkowa w 25 rocznicę śmierci.
Również uważam, że najlepszym miejscem dla tablicy upamiętniającej twórców Sondy jest Centrum Nauki Kopernik. Najbardziej zależy nam przecież, aby nie zapomniano ich dokonań i wkładu w popularyzację nauki, poznanie i zrozumienie świata. W stosunku do tego miejsce wypadku i tragicznej śmierci ma zdecydowanie mniejsze znaczenie. Panowie K&K realizowali misję Centrum Nauki Kopernik zanim jeszcze powstało.
Odpowiedz
Carver co o tym myślisz?
Odpowiedz
Pomysł z Centrum Nauki jest najlepszy. Jeśli są ludzie, którzy mogą coś zdziałać w tej kwestii, to moja propozycja jest cały czas aktualna. Oby tylko oczekiwania nie przerosły moich możliwości artystyczno- technicznych. Zawsze możemy zrobić ściepę na profesjonalnie wykonaną tablicę i ewentualnie zamówić ją po prostu. Patrząc na to jak wiele zawdzięczamy Panom K&K wypadałoby coś razem zrobić.

Może pomysły na to co na takiej tablicy powinno się znaleźć? Według mnie sonda Mariner z czołówki, a ponadto... Wink

Odpowiedz
Pomysł jest najlepszy z możliwych jeśli chodzi o lokalizację. Ja byłbym za grawerowaną mosiężną tablicą: Mariner z czołówki + logo Sondy + popiersia autorów z krótką informacją.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Mosiężna, albo stalowa z przyczernionymi grawerami... Smile
Tylko koncepcja artystyczna musi się zgrywać z założeniami estetycznymi Centrum Nauki...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości