Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teleskop luneta newton Bresser Messier N-130 130/1000 EQ-3
Witam Wszystkich! Dzisiaj sprzedaję teleskop astronomiczny reflektor Newtona Bresser Messier N-130 130/1000 na montażu EQ-3 z mikroruchami na ślimacznicach. Optyka w bardzo dobrym stanie. Na wyposażeniu lunetka celownicza 6x30 z krzyżem, półeczka na akcesoria, płyta CD z oprogramowaniem Cartes du Ciel (mapy nieba), dekielki i okular SUPER 25 mm. Na początek wystarczy, a jak nie to okularów jest mnóstwo na rynku wtórnym i są naprawdę niedrogie. Mam jeszcze inną optykę zobacz wszystkie moje aukcje.Ten drugi teleskop to refraktor paralaktyczny 80/1000 Uniwersał na EQ2 też na sprzedaż. Sprzedaję bo zmieniam na większe. Myślę że cena jest odpowiednia zapraszam po odbiór najlepiej osobisty - sprzęt trochę waży. A może chcesz wymienić się na syntę 8" maka 150 lub kupić dwa teleskopy? Zadzwoń na pewno się dogadamy!Cena to 700 zł, wysyłka za dopłatą. 604178301

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości