Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Refraktor paralaktyczny teleskop luneta 80/1000 Uniwersał EQ2
Witam Wszystkich! Dzisiaj sprzedaję refraktor paralaktyczny 80/1000 Uniwersał na EQ2. Teleskop jest jeszcze na gwarancji która wynosi 10 lat. Montaż jest od teleskopu Bresser LYRA i sprawdza się znakomicie! Z nieoryginalnych części to cięgna mikro ruchów i dolna śruba. Sprawują się one świetnie i nie ma potrzeby ich wymieniać! Optyka w bardzo dobrym stanie, lunetka celownicza 5x24, nasadka kątowa 90° i okular SUPER 10 mm.Na początek wystarczy a jak nie to jest ich mnóstwo na rynku wtórnym naprawdę niedrogie.Mam jeszcze inną optykę zobacz wszystkie moje aukcje. Ten drugi teleskop to Bresser Messier N-130 130/1000 EQ-3 też na sprzedaż. Sprzedaję bo zamieniam na większe. Myślę że cena jest odpowiednia zapraszam po odbiór najlepiej osobisty - sprzęt trochę waży.Zadzwoń na pewno się dogadamy!Cena to 400 zł , wysyłka za dopłatą. 604178301

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości