Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONDA na torrencie
Jako zwolennik najwyższej jakości, postanowiłem udostępniać na torrencie odcinki SONDY w oryginalnej jakości serwowanej przez TVP HISTORIA, czyli nierekompresowany strumień z DVB-T. Dla wygody został tylko zmieniony kontener z TS na MKV, dzięki czemu zostało zaoszczędzone średnio kilkanaście MB na odcinku. Dlaczego torrenty? Jest to wg. mnie najwygodniejszy obecnie sposób dystrybucji dużych plików, bez żadnych limitów i punktów jak to jest na chomiku, który jest dobry (jak dla mnie) tylko do umieszczania małych pliczków typu torrent Wink Mam nadzieję, że osoby które ściągnęły, będą później seedować, żeby było jak najwięcej źródeł.
http://chomikuj.pl/Pinto007/SONDA
Oczywiście katalog na chomiku będzie się zapełniał po emisji kolejnych odcinków.
Odpowiedz
Dzięki! Smile

Jak już było wspomniane (w innym wątku), wymaga to sporego nakładu czasu i pracy (szczególnie czasu).
Jako osoba, która pobrała wszystkie odcinki Sondy przez P2P, tym bardziej Ci dziękuję, bo wiem jak ważne są źródła.
Życzę wiele zapału!
Harrison Bergeron
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości