Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samolot na tle słońca
Witam.
Wprawdzie dzisiaj na Słońcu nic się ciekawego nie dzieje,to jednak trochę czasu przed południem mu poświęciłem. I tak zarejestrowałem pierwszy tranzyt  Wink 

[Obrazek: 8415881579_c48db2e11d_b.jpg]

I jeszcze animacja-wersja BW-10MB,także proszę nie regulować odbiorników i cierpliwie poczekać  ;D

[Obrazek: samolot.gif]

Odpowiedz
Ja chyba też przerzucę sie na Słońce. Jakos tak ostatnio ciągle wypada, że chmury pojawiają się tuż przqed zachodem... Fajna fotka Patryk!
Mak 182/2700, FSQ-106 N, SBIG STL-11000 M, Officina Stellare Veloce RH200, EM-200. 52°25’ N   21°10’ E www.astrofun.pl
Odpowiedz
2 lata czekam, żeby coś takiego uchwycić i nic...  :-[
Piękno naukowej przygody polega na tym, że nigdy nie zabraknie dalszych znaków zapytania" (ks. M. Heller).
Odpowiedz
(28.01.13, 23:20)MarcinS link napisał(a): 2 lata czekam, żeby coś takiego uchwycić i nic...  :-[

Prawdopodobieństwo tranzytu samolotu na tle tarczy Słońca lub Księżyca znacząco rośnie w takich miejscach: https://www.youtube.com/watch?v=ESQ62l86Ngs  ;D
"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia"                               A. Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości