Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renowacja Przeciwwagi do teleskopu:))
Witam.Jakiś czas temu zauważyłem ze moje przeciwwagi są obite i podchodzi rdza.Długo nie moglem się zdecydować na jaki kolor je pomalować, wybierałem miedzy oryginalnym kolorem tuby z mojego Sky Watcher EQ 3 czy też oryginalnego koloru przeciwwagi Białej struktury.Zdecydowałem się jednak na Antyczne złoto niestety kolor ten akurat się skończył i wybrałem kolor starszych modeli Sky Watcher jakim jest Antyczne srebro struktura.Poniżej efektSmilePolecam WSZYSTKIM tym którzy chcą sprawić aby Ukochany sprzęt był wiecznie młodySmile
Zaznaczam ze efekt widoczny na zdjęciu jest całkowicie moim wykonaniem ponieważ mam dostęp do sprzętu oraz odpowiednich farbSmile
Jeśli ktoś jest chętny na Renowacje jakiś elementów to zawsze można się dogadać jakoś taniejSmile
Proszę o opinie.
Pozdrawiam.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
  Beznadziejny temat...

pamiętam jak mi spadła " przecif faga " na stopę , aż przecif faja pękła na pół  i kupiłem nową w sklepie astrologicznym...

myślenie ma przyszłość, nuda wieje mocno..
Odpowiedz
Rozumiem że jak Ci się obije i podejdzie rdzą to kupujesz nowa za jakieś 100złSmile Ja za oryginalny kolor z modelow Sky watcher *antyczne srebro* oraz profesionalne malowanie wolalbym zapłacić 20 złWink akurat mialem to darmowoSmile bo pracuje w tej firmieWink
Odpowiedz
wątek przenoszę do działu sprzedam - bo w gruncie rzeczy dotyczy usługi (nie darmowej).
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości