Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokaz filmu dokumentalnego "Od Astronomii do Malarstwa"
#1
  Witam,

  Mogę już oficjalnie poinformować, że 7 stycznia 2013 r , o godz. 18:15, w Centrum Astronomicznym  (CAMK) w Warszawie (ul. Bartycka 18)  odbędzie się spotkanie i pokaz filmu dokumentalnego  „Od Astronomii do Malarstwa”.

  Będzie to pierwszy w Warszawie publiczny pokaz całego filmu – ponieważ udział wezmą autorzy filmu,  można powiedzieć, że będzie to premierowy pokaz filmu.
  Udział swój zapowiedział także prof. Wojciech Fangor – po filmie przewidziana jest dyskusja (na temat filmu i nie tylko filmu...)
  Dodam, że pokazane zostaną także dodatkowe zdjęcia – zarówno te, które nie znalazły się w ostatecznej wersji filmu, jak i inne, które nawiązują do poruszanych tematów na filmie.

  Pewna ilość wydrukowanych zaproszeń będzie dostępna w lokalu PTMA w najbliższy poniedziałek – 17 grudnia 2012 (od godz. 18).  Jest więc szansa, że na zaproszeniach będzie można (podczas styczniowego spotkania)  dostać autograf prof. Fangora...

  Więcej informacji o tym spotkaniu znajdziemy m. in. na oficjalnej stronie CAMKu:

https://www.camk.edu.pl/pl/blog/2012/12/...-painting/

  Poniżej załączam taki baner informacyjny filmu


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
http://members.chello.pl/r.fangor/nazwa-zdjecia


Witam,

  tych którzy nie będą mogli być obecni na dzisiejszym spotkaniu (i pokazie filmu), zapraszam na transmisję w internecie: Big Grin

http://ptma-warszawa.astronomia.pl/ptma_tv.htm

baner:
[Obrazek: wf-transmisja-ptma.jpg]

  Nie będzie to w jakości HD ;D , ale popatrzeć i posłuchać chyba się da...
Odpowiedz
#3
Czy możliwe jest wrzucenie gdzieś do sieci retransmisji?

Pozdrawiam
Tuba: Celestron C8 200/1000 Mont: CG-5 GoTo Canon 350D, Canon 17-80 IS, Sigma 70-300, Manfrotto 190DB + 141RC
Odpowiedz
#4
Witam,

  jak pewnie wszyscy śledzący ten wątek wiedzą, wczoraj – 7 stycznia 2013 r, w Sali Wykładowej CAMK  odbyło się spotkanie, na którym poza premierowym puszczeniem filmu  „Wojciech Fangor: Od Astronomii do Malarstwa” i zdjęciami uzupełniającymi, odbyła się dyskusja na tematy astronomiczne i malarskie z udziałem prof. Wojciecha Fangora.  Dodam  że wiele zdjęć umieszczonych w filmie pokazywałem po raz pierwszy publicznie, a wśród zdjęć uzupełniających zdjęcia z czasów pobytu PTMA w Al. Ujazdowskich.

  Podczas transmisji tego spotkania z prof. Fangorem, zastosowałem trzy mikrofony wyższej klasy, a dźwięk był odpowiednio przeze mnie miksowany.  Fragment nagrania początku spotkania który jest pod podanym niżej linkiem – gwar z sali przed początkiem spotkania oraz wstęp prezesa Oddziału PTMA w Warszawie – to jest nagranie z kamery którą to spotkanie nagrywałem, a dokładnie ten sam dźwięk był puszczany w „eter” internetowy.
http://members.chello.pl/r.fangor/fonia-proba.mp3

  Przypomnę – transmisja całego spotkania,  a dodatkowo poprzedzającego go odczytu CAMKu - była w internecie, na stronie Oddziału PTMA w Warszawie.
  Według opinii wielu uczestników spotkania (a także z rozmów telefonicznych później) – spotkanie było udane, a film się podobał.

  Niestety, nie całe spotkanie się nagrało – z nieznanych mi powodów nastapiło nagłe wyłączenie kamery – obraz na poglądzie był, ale się nie zapisywał.  Będę „ratował” ten fragment nagrania  łącząc nieruchome obrazy z otrzymanym przeze mnie nagraniem fonii przez internet.

A tu panoramiczne zdjęcie sali podczas spotkania. Zdjęcie wykonałem pod koniec spotkania, kiedy było mniej osób na widowni (na początku było ok. 80 osób).


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości