Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próbnik - nowa audycja inspirowana "Sondą"
Dodam swoje 3 grosze. Obejrzałem z przyjemnością, jakaś namiastka Sondy w tym była, i to całkiem spora.

+ prowadzący siedzący po prawej, niezła dykcja, tak trzymać
- prowadzący siedzący po lewej, jakby z kartki gadał, bardzo monotonny głos, sztuczne pozy i potakiwania.
- peruki. Ludzie zdejmijcie to i bądźcie sobą.
+ felietony
- program za krótki, można było pokusić się jeszcze o pokazanie zalet fotografii cyfrowej do zastosowań mniej konwencjonalnych, np: zdjęć poklatkowych, możliwość kręcenia filmów, itp.

Wyszły trzy minusy i dwa plusy, ale nie znaczy to, że program jest na minus. To dodam jeszcze jednego plusa za sam pomysł i życzę wzięcia sobie uwag do serca i kolejnych tematów.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
(13.12.12, 09:49)ash link napisał(a):Dziękuję wszystkim za uwagi i sugestie, weźmiemy je wszystkie do serca.
Najpoważniejszy zarzut, odnosnie sztucznosci i braku naturalnosci, jest jak najbardziej trafiony, ale i też najłatwiejszy do wytłumaczenia.
Wynika po prostu z tremy i braku doswiadczenia w występowaniu przed kamerą. Liczę, że z biegiem czasu i w miarę realizowania kolejnych odcinków, nabierzemy pewnosci siebie i wtedy nasze prawdziwe osobowosci przesłonią te "udawane".
Chociaż znajomi zawsze mówili mi, że sposobem bycia, mówienia i nawet nieco wyglądem przypominałem im Kurka Wink

Hej

Nie  ma potrzeby tlumaczenia sie z tego czy tamtego  - wyglaszane krytyki maja charakter wylacznie konstruktywny.
Wezcie z nich co najlepsze, zastosujcie do programu i bedzie co raz lepiej.

Potwierdzam to co powiedzial Alferek.
Prowadzacy po prawej radzi sobie o wiele lepiej niz ten po lewej.
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
Parodiowanie odbieram w tym przypadku jako sposób na uniknięcie posądzania o naruszanie świętości, ale chyba nie tędy jednak droga Big Grin Tyle widać. Cała reszta (cokolwiek spoza tej parodii wyziera) jest ok. Zwłaszcza czołówka! Zróbcie reformę i do boju!
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
Dobrym pomysłem moim zdaniem byłoby w miarę regularne wstawianie filmików np. co 2 tygodnie.
Synta 10; Tele Vue Panoptic 24 mm Plossl 6,7mm;10mm;25mm; Barlow 2x;2,5x; Orion Ultrablock
Odpowiedz
To jest fajny pomysł na pierwsze 15 sekund - potem nie da się słuchać tej mdłej gadki. Udało wam się gdzieś zahaczyć o ogólny klimat ale jednej rzeczy wam brakuje - Panowie Kurek i Kamiński gadali z zapałem i zainteresowaniem a wy to robicie tak, że zastanawiam się czy po obejrzenie kolejnych 7 sekund mój mózg obumrze czy może jeden z was zapomni nabrać oddechu i zejdzie wcześniej Smile Zróbcie tylko wstawkę z tego na początek i zostawcie w tej konwencji przerywniki z lektorem a na resztę znajdzie inny pomysł lub starajcie się gadać z jajami. Ludzie będą to oglądali jeżeli będzie to interesujące a na teraz nie jest ani ciekawie ani śmiesznie ani odkrywczo, jest w zasadzie nie wiadomo jakie. Dodatkowo błędem formalnym jest sposób filmowania: część ujęć jest zbyt wolna, ja sobiście wolałbym oglądać ostre i ładne ujęcia tego o czym opowiadacie niż rozmyty zwis męski...
Nie mniej jednak nie zniechęcajcie się i znajdźcie w tym swoją formułę na taką audycję.
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
A ja chciałbym obejrzeć kolejny i jeszcze jeden odcinek, bo nie potrafię wyrobić sobie zdania po jednym odcinku. Jedyne co mogę w tej chwili powiedzieć: odcinek nie jest za krótki (10-15 do max. 20 minut do optymalna długość jak na dzisiejsze czasy), i czołówka programu robi wrażenie(!), moje gratulacje @ash.
Harrison Bergeron
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości