Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
astronomica2,0
Marcus Ty nic nie rozumiesz sposob myslenia jest taki jak ja uzywam pirackiego oprogramowania to ok ale jak ktos inny to nie ok i nic nie poradzisz zreszta po co
Odpowiedz
jesli ktos potrzebuje generatora do numeru to jest ....
sprawdzilem dziala.

UWAGA
Moi drodzy to już przesada - jest to ewidentne łama nie prawa autorskiego ! Autor wnosząc ogrom pracy w stworzenie takiego dzieła jak program powinien liczyć na zadość uczynienie (zapłatę) od swoich klientów , których NIK NIE ZMUSZA do stosowania tego oprogramowania.

Usunięty został link z crakiem a autorowi pozostawiam decyzję co do dalszych losow "pytajnika" . Ja ze swej strony postaram się by ta osoba więcej nie lamała prawa !
Odpowiedz
Napisałem te kilka słów nie w celu zaaprobowania zjawiska piractwa. Uważam je za coś nagannego. Uważam ponadto, że te 39 złociszy (chyba) za rejestrację to jest niewielka kasa. A chodzi mi tylko o to, zebyśmy nie stali się hipokrytami.
Konin 18°12'48"E  52°14'05"N
Odpowiedz
Powiem tak...

Nie mam ani jednego pirackiego shareware'a!

I nie mieści mi się w głowie, żeby używać nielegalnego programu autorskiego, może dlatego, że sam pisałem programy i wiem ile pracy trzeba w to włozyć... (a potem i tak nieda się tego sprzedać, bo dziala ale jest jeszcze nie skończone ;D)
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Pytajnik, a ty gazety też pożyczasz od sąsiadów...? ;D
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Myślę, że wielu z nas "pożycza gazety od sąsiadów". Wink I jest to sprawa sumienia "pożyczającego".
Jednak podejrzewam, że niewielu z "pożyczających" opluwa sąsiada, gdy ten nie chce pożyczyć.
Odpowiedz
(03.06.03, 10:24)pytajnik link napisał(a):UWAGA
Moi drodzy to już przesada - jest to ewidentne łama nie prawa autorskiego ! Autor wnosząc ogrom pracy w stworzenie takiego dzieła jak program powinien liczyć na zadość uczynienie (zapłatę) od swoich klientów , których NIK NIE ZMUSZA do stosowania tego oprogramowania.

Usunięty został link z crakiem a autorowi pozostawiam decyzję co do dalszych losow "pytajnika" . Ja ze swej strony postaram się by ta osoba więcej nie lamała prawa !
[Obrazek: mini_logo.jpg]   Radosław B. AMBROŻY * radoslaw@ambrozy.pl * http://mojaastronomia.pl
Odpowiedz
mysle ze Togal ma racje z tym "pozyczaniem", a co jesli chce odpalic sobie program tylko po to by sprawdzic czy naprawde warto go kupic ??
sam kupowalem tak wiele softu, ale nie ma w tym ani troche przesady ze kazdy tempi pirackie softy, znam wielu gliniarzy ktory mowia jakie to piractwo jest zle i wogole a ich dzieci pociskaja w gry kupione dopiero co na gieldzie komputerowej za 8 zl.
nie chce wydac na starry night pro 4 kupe kasy tylko po to zeby dowiedziec sie ze na moim kompie nie pojdzie chociaz spelnia on wszystkie wymagania sprzetowe.
nie ma sie co czarowac tak bylo, jest i bedzie...
Odpowiedz
nie pochwalam piractwa programów autorskich, ale jak mam zapłacić za Corela kilka tyś PLN, to nóż w kieszeni mi się otwiera.
A propos, czy wszyscy czytający tą wiadomość korzystają z oryginalnego Windowsa ;D (nie chodzi mi przy tym o dostęp do sieci z poziomu firmy, bo to z koleii nieuczciwe wobec pracodawcy Wink )
Gostynin - Płock - Kutno
Odpowiedz
Jak Piotr Czerski to czyta to scyzor mu się otwiera w kieszeni.
Gdyby jeszcze chciał 600 zł za licencję to w naszych realiach było by dużo, ale 38zł........ i gość bidula pisze o numery seryjne i to tu na forum, beszczelność ponad miarę.

38zł......

I to jeszcze koledze z którym może spotkać się oko w oko na jakimś zlocie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości