Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optisan 150-750
(28.05.03, 12:17)Mirek_Krasnowski link napisał(a):Ja nie jestem ortodoksyjny. Powiem więcej w moich żyłach płynie 1/8 krwi chińskiej.

A myślałeś Mirku o transfuzji ? Wink Wink Wink

Benedykt
Pozdrawiam Benedykt Krzeszowice 19°39'48"E  50°08'12"N ------------------------------------------------------- BPC20x60  BOC7x50  ROW10x40 TAL 100R + statyw geo + montaż z prowadzeniem Canon 350D, Philips TuoCam 740
Odpowiedz
Oscar - święta racja! Liczy się jakość, w tym wypadku auta, i nie jest to wynik "patriotyzmu". Choć chętnie kupiłbym polski samochodzik z jakością VW...ale jak w Polsce nie ma komu się "pobawić" w dany towar to nie dziwmy się że i za 100 lat tego nie zrobimy, bo to właśnie VW dobrze się zadomowią na naszym rynku...
================ Ełk : 53° 49' N  22° 21' E
Odpowiedz
Panowie sprawa generalnie nie jest taka prosta ja już napisałem wcześniej, że siedziba firmy nie oznacza miejsca produkcji z automatu. Jezeli chodzi o WV-na to widzieli ich fabrykę w Poznaniu? Jak nie to zapraszam w tej chwili największy pracodawca w Poznaniu daje prace 5000 ludzi.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10", MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
Oj dużo Mirku wyjątków od swojej reguły kupować Wielkopolskie robisz ;D. Ale teleskopu polskiego nie masz, a przecież mógłbyś wesprzeć firmę z Żywca. To piękne polskie miasto 8)
Oskar
Odpowiedz
(28.05.03, 13:27)Oskar link napisał(a):Oj dużo Mirku wyjątków od swojej reguły kupować Wielkopolskie robisz ;D. Ale teleskopu polskiego nie masz, a przecież mógłbyś wesprzeć firmę z Żywca. To piękne polskie miasto 8)

Poczekaj Oskar jescze moment, być może zaraz się dowiesz, że Meade są produkowane w Wielkopolsce. Wink Wink Wink

Benedykt
Pozdrawiam Benedykt Krzeszowice 19°39'48"E  50°08'12"N ------------------------------------------------------- BPC20x60  BOC7x50  ROW10x40 TAL 100R + statyw geo + montaż z prowadzeniem Canon 350D, Philips TuoCam 740
Odpowiedz
... i nic nie będzie Mirkowi szkodziło, że pisze na nich made in China Wink
Oskar
Odpowiedz
Oskarze nie robie żadnych wyjatków ;D
Co do U to właśnie na nich się przejechałem z moimi zasadami bo mam U-12 do dzis i wspomogłem ich niezłą kasą. Ale zasad nie zmieniłem nadal jeżeli coś jest dobre to biorę polskie teraz staram się wspomagać Astrokraka kupując u niego drobny osprzęt. A to, że pewne modele WV są prokukowane w Poznaniu to fakt nie wierzę, że o tym nie wiedzieliście.

"W maju 1992 roku rozpoczął się kolejny polski rozdział w historii produkcji Volkswagenów - powstała firma "Volkswagen Poznań", w której początkowo montowano, a później już produkowano w całości różne modele samochodów. "Okrętem flagowym" poznańskiej fabryki stał się Volkswagen Transporter wytwarzany tu od początku 1994 roku."
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Odpowiedz
No ja tak dogmatycznie nie podchodzę. Kupuję to co mi się podoba, na co mnie stać i jak się da, to co jest dobre jakościowo. Moja Bora jest bodajże z Meksyku, a Polo żony ze Słowacji, ale jednak VW. A patriotyzm lokalny bardzo mi się podoba, bo to podstawa do rozwoju każdego kraju. Mój kolega z Niemiec głsuje w wyborach samorządowych, a w krajowa polityka go niemal w ogóle nie interesuje.
Oskar
Odpowiedz
(28.05.03, 14:07)Oskar link napisał(a):Mój kolega z Niemiec głsuje w wyborach samorządowych, a w krajowa polityka go niemal w ogóle nie interesuje.

I tutaj jest pies pogrzebany. W Polsce najwyższa frekwencja jest podczas wyborów prezydenckich następnie parlamentarnych, samorządowych, osiedlowych. Zgroza.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Odpowiedz
I gdzie mądrość powiedzenia koszula ciału najbliższa? Tam gdzie mamy wpływ to lekceważymy możliwości, a podniecamy się wielką polityką.
Oskar
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości