Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria
No cóż optykę do pierwszego naszego RC 330/8 wg naszego projektu już mamy gotową, teraz tylko składać tubę optyczną i dostarczać do klienta, ponoć ma kupić do niej solidny, zachodni montaż do astrofoto  Smile Big Grin ;D<br>Galerie są zajebiste i pokazują prawdziwe możliwości tego sprzętu, jeszcze nie uspokoiłem się po ponownym oglądnięciu galerii Gendlera  :o ;D ;D ;D
Odpowiedz
No a ja zawsze mówiłem że R-C to jest to co chce mieć - to się ze mnie śmiali Smile . A teraz to wszyscy się podniecają .<br><br>Spoko 20.000$ to nic tylko wygrać w TotoLotka i już .<br>Jakie to proste.
[Obrazek: mini_logo.jpg]   Radosław B. AMBROŻY * radoslaw@ambrozy.pl * http://mojaastronomia.pl
Odpowiedz
No jasne: tylko 6 z 49!
Oskar
Odpowiedz
Spokojnie u nas taka tuba RC była by ponad 5x tańsza ;D
Odpowiedz
Janusz_P.  wrote:<br><br>"Spokojnie u nas taka tuba RC była by ponad 5x tańsza"<br><br>A o ile "gorsz" <br><br>Wybacz Janusz nie mogłem się powstrzymać  ;D  
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
No coz dokladnosc z tego co wyczytalem 1/25 lambda i patrzac na te zdjecia jestem w stanie w to uwierzyc. Jak z Hubble'a.<br>
Megrez 110 APO, Zeiss 10x50W, EQ-6 SkyScan, Takahashi LE 5mm, TV Nagler 13mm, UO Koenig 40mm. http://www.astrophoto.pl
Odpowiedz
Tak myślałem Mirku że przypniesz jakąś łatkę dla zasady ale zastanawiam się na jakiej podstawie tak sądzisz i dyskredytujesz polską myśl techniczną nawet przez nią nie spojrzawszy ??? Wink Wink Wink<br>
Odpowiedz
Daj spokój to był żart. Polskiej myśłi technicznej życzę jak najlepiej szczególnie w zjednoczonej Europie. Z dużą przyjemnością lukne przez RC krajowej produkcji jak okazja sie nadaży oczywista. Z drugiej strony patrząc Janusz to należy się cenić.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Odpowiedz
Najpierw trzeba Mirku wejść na rynek i jakością zdobyć klienta z potem można pomyśleć i o kliencie z zasobną kieszenią, jego ekstrawagancjach, potrzebach czyli się <Cenić> jak piszesz bo on nie kupi scoupa poniżej pewnej ceny bo nie wypada delikatnie powiedziawszy w pewnych kręgach mierzyć niżej niż i tu padła by litania znanych nazw drogich i renomowanych  firm ??? :'(<br><br>Ps. Cieszę się że tylko żartowałeś Miras bo twoje poczucie humoru nie dla wszystkich jest zrozumiałe i jednoznacznie interpretowane, oj wiedzą o tym co poniektórzy forumowicze Wink Wink Wink
Odpowiedz
Janusz wrote:<br><br>"Cieszę się że tylko żartowałeś Miras bo twoje poczucie humoru nie dla wszystkich jest zrozumiałe i jednoznacznie interpretowane, oj wiedzą o tym co poniektórzy forumowicze"<br><br>Nic na to nie poradze. Jestem już za stary aby to zmienić. Ale widzę, że Ty Januszu moje intencje raczej poprawnie odczytujesz.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości