Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"SONDA 2" w TVP2
(14.03.16, 22:55)Bartholomew napisał(a): SmileW nowej Sondzie niestety wpadki w wypowiedziach były częste. Teraz nie przytoczę, ale pewnie nie tylko ja mogłem to zauważyć.
Nie wiem czy myślimy o tym samym, ale np. nie wiedziałem, że coś może wsiąkać wodę. Zawsze myślałem, że to woda wsiąka w coś.
Odpowiedz
W napisach końcowych było: muzyka czołówki M. Vickers, wykonanie Krzysztof Pszona. I mnie się nie podoba to wykonanie, uważam że jest błędne - pod koniec akordy są inne niż powinny.

Wiadomości z facebooka rozpraszają.
Odpowiedz
(14.03.16, 22:58)kaem3 napisał(a):
(14.03.16, 22:55)Bartholomew napisał(a): SmileW nowej Sondzie niestety wpadki w wypowiedziach były częste. Teraz nie przytoczę, ale pewnie nie tylko ja mogłem to zauważyć.
Nie wiem czy myślimy o tym samym, ale np. nie wiedziałem, że coś może wsiąkać wodę. Zawsze myślałem, że to woda wsiąka w coś.

Tak jest - powtarzał to w kółko a za pierwszym razem myślałem, że się zwyczajnie przejęzyczył.
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
Mnie trochę dziwił ten glut lejący po rekach Smile sciereczek mu nie dali ? Czy już nie starczyło kasy ? tak tu trochę jestem złośliwy Smile
Ale jak już dał przykład tej cieczy to mógł pociągnąć dalej (a wiem że myśmy coś nad takimi kamizelkami pracowali) - a tu temat siu i się urwał ...
A mógł by być eksperyment na strzelnicy i już by było coś....
Brakuje troszkę obycia i doszlifowania i jak pisałem trochę skakanie po tematach ....
Odpowiedz
Krzysztof Pszona jest uznanym klawiszowcem, w latach 90. współpracował m.in. z Formacją Nieżywych Schabów.
Odpowiedz
(14.03.16, 23:05)maxbit napisał(a): Brakuje troszkę obycia i doszlifowania i jak pisałem trochę skakanie po tematach ....

No właśnie. Mam nadzieję, że nie stetryczałem i po prostu nie nadążam, ale leciał przez te tematy jak burza, trochę bez refleksji. No niby jest jakiś temat przewodni, który luźno spaja wszystkie wątki, ale to tak jakby omawiać samochód skupiając się raz na działaniu silnika a zaraz potem omawiając właściwości chemiczne plastiku, z którego zrobiono kierownicę. Niby można. 
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
Teraz pomyślmy, co by było, gdyby siłami tego forum nie odnaleziono oryginalnego kompozytora dźwiękowej czołówki "Sondy". Po prostu trzeba byłoby skomponować całkiem nową czołówkę, albo sięgnąć po nowy utwór z bibliotek. Na coś jednak się przydaliśmy Smile
Odpowiedz
No mogli by podziękować na wstępie .... w końcu jakiś wkład mieliśmy ....
Troszkę tak mi chodziło po myśli .... no ale się tak nie stało ...
Tak jak już pisałem uważam że ten program jest trochę robiony na kolanie ...
Odpowiedz
A jeszcze jedno SONDA 2 miała być retrospekcją SONDY.
Tak sobie teraz pisząc na elektrodzie to uzmysłowiłem ...
Odniesienia do starej SONDY jeszcze jako takie (choć słabe) były w pierwszym odcinku a bardzo słabe (w sumie tylko materiał filmowy) w drugiej części.
A jeśli by sie tam pojawiła druga osoba ... ?
Ja nie chce aby SONDA 2 była SONDĄ bo to nierealne.
Ale widzę to tak:
Po pierwsze chwytamy się określonego tematu ściśle jak w starych odcinkach.
Pokazujemy dość jak było jak jest i dyskutujemy ? Okraszamy to materiałem filmowym
Następnie pokazujemy i dyskutujemy nad przyszłością.
Zauważcie ze stara sonda była podzielona na ogół na trzy bloki ... i tak można zrobić nową.
Jeśli pokazywać jak było jak jest i co będzie można ładnie zrealizować odcinek.
Oczywiście nie wszystkie tak muszą być realizowane wszystkie odcinki ale ...
Jest pomysł ?
Tak jak to jest teraz pokazywane .... trochę średnio to widzę ...
Odpowiedz
(14.03.16, 23:05)Bartholomew napisał(a):
(14.03.16, 22:58)kaem3 napisał(a):

Tak jest - powtarzał to w kółko a za pierwszym razem myślałem, że się zwyczajnie przejęzyczył.

Trochę podobna figura, jak np. "pęknąć balon".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości