Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W 3Mieście znowu...
Przemas,

Będę jechał własną bryką spod roboty co oznacza że nie będę chlał piwa, co znaczy nie będę siedział długo, co znaczy że mogę cię odstawić do chałupy, jeżeli nie masz alternatywnego środka transportu. Daj znać jak chłopaki się zjadą.

Czarek
LX50 10", ETX-90EC
Odpowiedz
Dzięki Wam koledzy za wspaniały wieczór ;D ;D ;D

Zapraszamy rzecz jasna ponownie w nasze nadmorskie progi ;D ;D ;D

Bo jak mówi przebój radiowy: "...Tu wszystko kończy się i zaczyna: Gdańsk - Sopot - Gdynia..." ;D ;D ;D

Przemas
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
TomekL - twój przyjazd do 3miasta był obgadany na wczorajszym spotkaniu i ustalono, że jak będziesz w Dancyś to uderzamy do Kolbud na obserwacje czego popadnie (deep sky, planety, Perseidy, itp)

Do zobaczyska ;D ;D ;D
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Dziekuje panowie za wspanialy wieczor. Wstalem dzis do pracy rzeski jak rybam wyspany i gotow wziac na bary nastepny dzien. tyle ze wstalem o 10ej zamiast o 6ej ale kij tam wszystko jest ok. Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
(23.07.03, 11:37)Michu link napisał(a):Dziekuje panowie za wspanialy wieczor. Wstalem dzis do pracy rzeski jak rybam wyspany i gotow wziac na bary nastepny dzien. tyle ze wstalem o 10ej zamiast o 6ej ale kij tam wszystko jest ok. Pozdrawiam wszystkich

;D ;D ;D uffff ale się uśmiałem!!! Kurde, niezły jesteś ;D ;D ;D
Odpowiedz
(23.07.03, 11:13)przemas link napisał(a):TomekL - twój przyjazd do 3miasta był obgadany na wczorajszym spotkaniu i ustalono, że jak będziesz w Dancyś to uderzamy do Kolbud na obserwacje czego popadnie (deep sky, planety, Perseidy, itp)
Do zobaczyska ;D ;D ;D
Super, już się nie mogę doeczekać Smile Smile Smile Spotkać się w dobrym towrzystwie, popatrzyć na niebo, napić się piwka, czegóż jeszcze można chcieć ;D
Siemano
Odpowiedz
A tak BTW to ja tez dziekuje za fajny wieczor Smile

Arek

P.S. Michu jak tam Twoj zoladek po tych pyzach? Moje byly chyba jekies nieswieze, albo popelnilem blad nie zalewajac ich alkoholem Smile
Test lornetek: http://www.optyczne.pl/ Tak poza tym to: 10x50, Megrez 80/480
Odpowiedz
(23.07.03, 20:02)Arek link napisał(a):A tak BTW to ja tez dziekuje za fajny wieczor Smile

Arek

P.S. Michu jak tam Twoj zoladek po tych pyzach? Moje byly chyba jekies nieswieze, albo popelnilem blad nie zalewajac ich alkoholem Smile

Podobnie jak u Ciebie -troche mi zaszkodzily ale dobrze je pogryzlem to mi zebow nie powybijaloSmile
Odpowiedz
Grzechu Tissler ma jeszcze fotki z naszego spotkania, pewnie jutro już porozsyła po ludziach ;D ;D ;D
Odpowiedz
Tę zbiorczą można by machnąć na Forumie w niniejszym wątku Smile
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości