Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marne widoki na obserwacje Marsa
Witam Kolegów
czytam dużo temat ciekawy, lecz mam prośbę o streszczenia po polsku, gdyż ich brak zawęża moją wiedzę, a mój angielski jest do bani choć podpieram się słownikiem.Namawiam młodych do nauki języków obcych, bo nawet kopaniem rowów będzie kierował "angliczanin". Czaaarno widzęęę!
pozdrawiam andrzej z opola
Odpowiedz
Dziadek jaki Ty elegancik się zrobiłeś na tym zdjęciu Wink!
Oskar
Odpowiedz
OSKARKU
No coś Ty? Występując na Forum, to tak jak bym przyszedł w odwidziny lub z wizytą do przyjaciół.
To też forma szacunku dla bliskich. W miarę możliwości staram się tego pilnować, a tu się specjalnie na tą okoliczność odstawiłem.
pozdrawiam Andrzej z Opola
Odpowiedz
Panowie. nie martwmy się ,,na zapas'' tylko szykujmy sprzęt. Marsjańska burza też może być ciekawa. Oby tylko nam na Ziemi pogoda dopisała.
Pozdrawiam. Aquarius
Odpowiedz
(08.07.03, 01:06)Aquarius link napisał(a):Panowie. nie martwmy się ,,na zapas'' tylko szykujmy sprzęt. Marsjańska burza też może być ciekawa. Oby tylko nam na Ziemi pogoda dopisała.

to mówisz, że zamiast pomarańczowej kulki z widocznymi ciemnymi obszarami oraz czapą polarną zadowoli Cię coś takiego jak tutaj po lewej? :Smile
[Obrazek: 5320.jpg]
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Dokładnie tak to wyglądało jak po lewej przy poprzedniej opozycji :'(
Odpowiedz
Pan Andrzej z Opola - vel DZIADEK- jest w powiększeniu dostępny u Janusza Wilanda pod adresem http://www.astrojawil.pl/listy_sfepar.htm
Opisuje tam swój skopik i nie szczędzi krytki innym producentom Tongue
Odpowiedz
(08.07.03, 09:02)Swaldek link napisał(a):Pan Andrzej z Opola - vel DZIADEK- jest w powiększeniu dostępny u Janusza Wilanda pod adresem http://www.astrojawil.pl/listy_sfepar.htm
Opisuje tam swój skopik i nie szczędzi krytki innym producentom Tongue

Bez przesady ja tam żadnej krytyki nie widzę. Po prostu Andrzej stwierdza, że nie zamieniłby swojego instrumentu na inny, a to nie jest krytyka, tylko wyraz zadowolenia z posiadanego teleskopu.
Oskar
Odpowiedz
No coż, każda sroczka swój ogonek chwali ale to w końcu zdrowe podejście w naszej rynkowej gospodarce Wink
Odpowiedz
Drogi Oskarze,

Wyraziłem tylko swoje zdanie. Jestem daleki od krytki inych producentów, ponieważ wyznaję zasadę, iż nie tylko rower marki GARRY FISHER nadaje się do jazdy. Wink
Swoją drogą gratuluję celującej odpowiedzi na WWPK!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości