Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zorza!!!
(14.06.03, 23:47)papatki link napisał(a):tez zupelnie niezaleznie sledze....

dajcie potem znac czy cos bylo, ale wydaje mi sie ze jednak troszke nas ominelo.... !

pzdr !

Rzeczywiście ominęło- teraz już się potwierdza, że max parametrów był wczoraj o 14 UT (środkowa Syberia ;D),pozostaje czekać na kolejny wybuch....
Do Ziemi docera wiatr słoneczny dużej prędkości. Spójrzcie na stronę http://www.spacew.com/plots.html
Jest aż purpurowo !!!! Duże prawdopodobieństwo na zorzę dziś i jutro !!!! Proszę obserwować !!!
Coś mam wrażenie, że ta zorza wypadnie dzisiaj (w niedzielę) ale w dzień. Niestety :'(

Obym się mylił.

Robert
Masz rację Robercie, już kilka tygodni śledzę rózne stronki o zorzach i zawsze wypadają nad północnymi stanami USA i Kanadą, kiedy u nas jest dzień. Ech....
czy jest szansa na zorzę dzisiejszej nocki ?
Gostynin - Płock - Kutno
hmmm, na razie są chmury na niebie i chociażby z braku dobrej pogody szanse są małe. Ale śledzę ciągle sytuację i raczej na razie nic nie zapowiada się większego u nas- ciągle wygrywa Kanada !! :-[
musimy poczekać aż grupa 375 da czadu....
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Tak z kilka Teraton TNT w rozbłysku w kierunku Ziemi to by była flara!!!
Niektóre rozbłyski słoneczne przewyższają swą mocą tysiąckrotnie cały arsenał nuklearny Ziemi uwalniając taką energię w skali sekund Smile Big Grin ;D
A tak apropos trotylu Januszu to czy dziura w drodze na Kudlacze znow po zimie sie odnowila...bo wiem ze masz z nia cos wspolnego czy cos tam ???
Ha ha
Już rsasowo załatana jak i cała droga po wiośnie i roztopach Smile Big Grin ;D

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości