Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokaz filmu dokumentalnego "Od Astronomii do Malarstwa"
#1
  Witam,

  Mogę już oficjalnie poinformować, że 7 stycznia 2013 r , o godz. 18:15, w Centrum Astronomicznym  (CAMK) w Warszawie (ul. Bartycka 18)  odbędzie się spotkanie i pokaz filmu dokumentalnego  „Od Astronomii do Malarstwa”.

  Będzie to pierwszy w Warszawie publiczny pokaz całego filmu – ponieważ udział wezmą autorzy filmu,  można powiedzieć, że będzie to premierowy pokaz filmu.
  Udział swój zapowiedział także prof. Wojciech Fangor – po filmie przewidziana jest dyskusja (na temat filmu i nie tylko filmu...)
  Dodam, że pokazane zostaną także dodatkowe zdjęcia – zarówno te, które nie znalazły się w ostatecznej wersji filmu, jak i inne, które nawiązują do poruszanych tematów na filmie.

  Pewna ilość wydrukowanych zaproszeń będzie dostępna w lokalu PTMA w najbliższy poniedziałek – 17 grudnia 2012 (od godz. 18).  Jest więc szansa, że na zaproszeniach będzie można (podczas styczniowego spotkania)  dostać autograf prof. Fangora...

  Więcej informacji o tym spotkaniu znajdziemy m. in. na oficjalnej stronie CAMKu:

https://www.camk.edu.pl/pl/blog/2012/12/...-painting/

  Poniżej załączam taki baner informacyjny filmu


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pokaz filmu dokumentalnego "Od Astronomii do Malarstwa" - przez Hermes - 14.12.12, 13:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości