Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: 10 marca 2012 - AstroJaWil ma już 10 lat.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dniu 10 marca 2002 r. rozpocząłem pisanie programu astronomicznego,

[Obrazek: okladka.gif]

którego na początku nazwałem "Dziennik astronomiczny", wkrótce już zmieniłem na AstroJaWil.
Myślę, ze nie zdajecie sobie sprawy ile to czasu poświęciłem na tworzenie tego programu, aby tak wyglądał jak teraz.

Tak więc 10 marca 2012 AstroJaWil obchodzi swoją dziesiątą rocznicę powstania.
Dziękuję wszystkim użytkownikom programu, którzy pomagali mi i dołożyli swoją cegiełkę do AstroJaWila.

Myślę, że to jeszcze nie jest koniec jego rozwoju.
(28.02.12, 17:10)Janusz_Wiland link napisał(a): [ -> ]Myślę, ze nie zdajecie sobie sprawy ile to czasu poświęciłem na tworzenie tego programu, aby tak wyglądał jak teraz.
Informatycy owszem zdają sobie sprawę, a przynajmniej mogą mieć jakieś orientacyjne pojęcie o rozmiarze czasowym oraz ilości roboty, a inni - to tak zależy.
(28.02.12, 17:10)Janusz_Wiland link napisał(a): [ -> ]Tak więc 10 marca 2012 AstroJaWil obchodzi swoją dziesiątą rocznicę powstania.
Tu należą się największe gratulacje, gdyż nie często się zdarza żeby jakiś program, czy w zasadzie cokolwiek w sieci przetrwało dekadę. Może jakąś książkę o tym napiszesz, jakieś kulisy czy cuś? Wink Lekturka super ciekawa by była Smile
(28.02.12, 17:10)Janusz_Wiland link napisał(a): [ -> ]Myślę, że to jeszcze nie jest koniec jego rozwoju.
No oby oby! Bo zawsze można coś poprawić, dorobić - to się nie kończy Tongue
AstroJaWil dzisiaj ma 10 lat !!!
Dziękuje użytkownikom programu za miłe słowa, które napisali o programie w setkach widokowek, które od Was otrzymałem.