Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Czyszczenie działu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Takie małe ogłoszenie.

Ponieważ jest tu dosyć dużo różnych wątków, niektóre stare bez żadnej odpowiedzi, albo nic nie wnoszące w temat więc będą usunięte. Tak samo w miarę możliwości i czasu będę usuwał wypowiedzi które nic nowego nie wnoszą w poruszane tematy.

Edit. Dlatego też i takie tematy z nieaktualnymi linkami, zdjęciami też są usuwane.  Smile
Mnie najbardziej przeszkadza to, że w starszych tematach często brakuje fotografii, które niejednokrotnie obrazują cały sens wypowiedzi, szczególnie w dziale ATM  >Sad Niestety często się z tym spotykam przeglądając archiwalne posty
Po zmianie wyglądu forum,mam problem z zamieszczaniem foto.Czy muszę najpierw zamieścić foto w galerii?

Mod. Sam dokładnie nie wiem ;D W Pomocy jest opisane i wychodzi na to że trzeba najpierw zdjęcie umieścić na jakimś serwerze.

zibii

(06.12.10, 23:42)wanderer link napisał(a):Mnie najbardziej przeszkadza to, że w starszych tematach często brakuje fotografii, które niejednokrotnie obrazują cały sens wypowiedzi, szczególnie w dziale ATM  >Sad Niestety często się z tym spotykam przeglądając archiwalne posty

Tu się zgadzam , brak fotek jest denerwujący  ??? szczególnie jak chodzi o sprawy sprzętowe jak nie da się wszystkiego opisać.
Angel