Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Cartes du Ciel- problem z satelitami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam
ostatnio mam problem z CdC, otóz w kalendarzu jak klikam sztuczne satelity i wybieram odswiez to wyskakuje ze jest błąd. juz 2 razy od nowa instalowalem ale dalej to samo. wogóle nie wyswietla żadnych sztucznych satelit

Zibi

Zdaje mi sie ze musiz sciagnac odpowiedni pakiet taki jak na droge mleczna czy pakiet spolszczajacy Wink

miki8.0

Mam problem z CdC 2.76c,zawiesza mi komputer,muszę restartować,ktoś wie czemu? Mam Windows home  procesor 1.87mhz dwurdzeniowy, 896mb ram, grafika-ATI RADEON XPRESS 200M Series.A wiesza sie po wybraniu języka
odnośnie mojego problemu to po tym jak sformatowałem kompa to cdc sam zaczął działać i bez problemu wyświetla trasy satelit ???
(07.01.09, 15:00)cxb link napisał(a): [ -> ]odnośnie mojego problemu to po tym jak sformatowałem kompa to cdc sam zaczął działać i bez problemu wyświetla trasy satelit ???
1. Nie satelit a satelitów.
2. Co w tym dziwnego? Informatyka zna niezliczone ilości takich przypadków, kiedy po sformatowaniu dysku i postawieniu systemu na nowo większość albo wszystkie wcześniejsze problemy nagle znikają Smile
Prawdę mówiąc problemy są głównym i chyba najczęstszym powodem formatowania.