Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Sprawy ogólne i organizacyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Admin ma rację
Ostatnio nawet Pan Tomasz chyba żadko zagląda ...
Zagladam tu regularnie. Brakuje czasu na pisanie postów, bo coś knuję. Big Grin
(15.09.06, 18:33)tompyc link napisał(a): [ -> ]Zagladam tu regularnie. Brakuje czasu na pisanie postów, bo coś knuję. Big Grin

Knucie jakby wyklucza poiformowanie nas o tym czego dotyczy (chodzi i o podmiot knucia jak i o przedmiot), lecz sądząc po osobie knującego wyrażm gorące przekonanie, iż knucie w tym przypadku może przynieść coś dobrego.

No dobrze, zarty na bok

Chciałem powiedzieć, że też regularnie tu zagladam, czytam, ale na tym się kończy. Czeka mnie teraz trochę pracy i znów nie bedę miał tyle czasu ile chciałbym. Co nie znaczy, że nie bedę na astro4u zaglądał.

Smile
A ja mam taką propozycję forumową. Czy warto byłoby postawić wątek, w którym po prostu przypominalibyśmy sobie zapamiętane sceny ze studia, fragmenty dialogów Andrzeja i Zdzisława, rekwizyty? Skoro większość odcinków przepadła bezpowrotnie, może warto by odtworzyć różne antenowe smaczki z pamięci i zapisać je w formie krótkich postów? Proponuję formę: "pamiętam, że w odcinku (tu tytuł jeżeli jest pamiętany) z roku prawdopodobnie XXXX Andrzej trzymając w ręku to i to, powiedział...". Pomysł błahy i realizowany przypadkowo na wielu innych forach, ale może warty usystematyzowania właśnie tu.
(12.11.06, 22:28)kaem3 link napisał(a): [ -> ]A ja mam taką propozycję forumową. Czy warto byłoby postawić wątek, w którym po prostu przypominalibyśmy sobie zapamiętane sceny ze studia, fragmenty dialogów Andrzeja i Zdzisława, rekwizyty? Skoro większość odcinków przepadła bezpowrotnie, może warto by odtworzyć różne antenowe smaczki z pamięci i zapisać je w formie krótkich postów? Proponuję formę: "pamiętam, że w odcinku (tu tytuł jeżeli jest pamiętany) z roku prawdopodobnie XXXX Andrzej trzymając w ręku to i to, powiedział...". Pomysł błahy i realizowany przypadkowo na wielu innych forach, ale może warty usystematyzowania właśnie tu.

Pomysł dobry, ale moim zdaniem wystarczy takie miłe wspomnienia wpisywać w wątku "Anegdoty". Proszę innych adminów o wypowiedź.
(14.11.06, 11:07)aom (Ania) link napisał(a): [ -> ]Pomysł dobry, ale moim zdaniem wystarczy takie miłe wspomnienia wpisywać w wątku "Anegdoty". Proszę innych adminów o wypowiedź.

Też tak uważam.
Admin zmyślnie nawoływał żeby zrobić cokolwiek, co ożywi to forum.
Proponuję, zastanowić się nad ruszeniem sprawy gadżetów. Proponuję nie mnożyć wątków tylko zebrać Wasze posty i opracować projekt strony (stron?), które można będzie podłączyć do moich.
Ponadto proponuję zająć się krytyką stron, które robię, bo odczuwam pewien dyskomfort.
ONE nie są dobre!
A co do knucia to mogę trochę wydać...się na krytykę. Wink
Cciałbym uzyskać zgodę rodzin na wspólne wystąpienie do TVPiS w sprawie powtarzania Sondy. Potrzebne jest, niestety, skończenie wykazu, by imponować znajomością zrealizowanych odcinków.
Aneks: TVPiS - to Telewizja Polska i Sonda.
/.../
Przeleciałem wszystkie wątki, odrobiłem zaległości. Najlepsze życzenia!!!
(14.11.06, 22:29)tompyc link napisał(a): [ -> ]Aneks: TVPiS - to Telewizja Polska i Sonda.
/.../

Dobrze że pan wyjaśnił ten skrót (zupełnie inaczej mi się skojarzył)  ;D

Piotr
Zacznę od forum jest nas garstka ciężko tu mieć przepływ ludzi jak na jakimś blogu z rozmów typu o niczym ...
Co do ga.... hmm najpierw były koszulki ... umarły teraz kubki ... owszem pojawiły się projekty ale w sumie tylko jeden wylądował na ftp-ie ...
Produkcja masowa to kilka spraw
1. Tak naprawdę kto ma prawa do np logo sondy itp ... nikt owszem można wystawić na allegro ale znam realna allegro i obrazu widzę masę problemów z strony tamtejszych adminów...
2. Produkcja sprzedaż. To nie takie proste (szczególnie sprzedaż można łatwo wtopić Smile
3. Kilka wzorów każdy ma inne gusta (forum)

Myślę ( i wydaje mi się to sensowne ) że powinniśmy zacząć od spotkania ( było to poruszane ) To zapewni nam to pewną integrację jak na razie było kilka pomysłów jednak wszystkich szybko się rodziły i najnormalniej umierały.
Jak wszyscy wiemy Pan Tomasza i Pani Kurek walczą o reemisję programu w TV, spotkanie i powiedzmy wspólne pismo do TVP (wspólna wycieczka do TVP ?) może cos zmieni.
Uważam żę na poważnie powinniśmy pomyśleć o spotkaniu, uważam że grupa może być pokaźna (wycieczka na cmentarz z Warszawy przeciągła kilka osób).
Miejsce Spotkania to chyba tylko i wyłącznie Warszawa ( ja jestem z Krakowa transport to grupa autem lub InterCity)
Pomyślmy na poważnie o spotkaniu !!! Utworzę nowy Wątek zobaczymy

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18