Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Sprawy ogólne i organizacyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Nikt nie odpowie?
(04.08.06, 20:35)tompyc link napisał(a): [ -> ]Popatrzcie, już zrobiły się dwa wątki "gadżety", czy warto mieć 2?

Wg mnie to przesada. Jeden wątek "Gadżety" powinien nam w zupełności wystarczyć.
Przecież jak ktoś wymyśli kolejny gadżet, np.  smycz, to nie będziemy zakładać wątku "Gadżety - Smycz SONDA !!!".
A właśnie: chcąc wtrącić na temat nowego gadżetu, np. wspomnianej smyczy, gdzie mam to zrobić, w wątku o kubku czy o koszulce? Wink W żadnym przecież nie będzie dobrze.
Podsumowując, moje zdanie jest takie: zróbmy z powrotem po prostu "Gadżety". 
Pozdrawiam wakacyjnie  8)

Patrzac po tym jak przebiegal proces dystrybucji kalendarza to jeden watek nie wstarczy Smile Problemy zwykle sie zaczynaja gdy trzeba zbudowac i utrzymywac liste osob zamawiajacych. W takim jednym watku krazyly by dwie listy ( jedna na kubki, druga na koszulki), nie ma sily kiedys zacznie sie to mieszac bo jeden zamawia to inny tamto, jeden sie pomyli inny nie itd. Pozniej po zakonczniu akcji z danym gadzetem mozna temat juz zamknac, polaczyc z innym watkiem o wspolnej nazwie ale teraz poki co .... Z reszta poszukacje na forum watki w ktorych krazyly jakies listy dystrybucyjne na ktore ludzie sie zapisywali . Bylo cos takiego na kalendarze, statywy. Tam bedzie widac jak to wyglada. Decyzje pozostawiam wam.
Kompletnie stanęło na wszystkich wątkach!
Ja bym powiedział że tematy leżą a wakacje się skończyły.
Panowie a myśleliście, że forum będzie żyło?
Był jeden wątek, który jakoś tam funkcjonował swoim życiem. Pojawił się Pan Tomasz to wątek nabrał dużego rozpędu - zrobiono z tego osobne forum. Jednak powoli wszystko wróciło do normy.
W końcu nie produkuje się nowych odcinków Sondy, wiele spraw, wspomnień zostało już poruszonych, na p2p też nic nowego już nie ma...
Ja wierzę, w Pana Tomasza - w końcu o Sondzie mógłby niejedną książkę napisać, że od czasu do czasu poda jakąś ciekawostkę ze swojej pamięci i będzie okazja do powspominania.
Nie tak do końca ....
1. Chciał bym też zauważyć że chcemy doprowadzić do reemisji programu w TVP
2. Tworzymy jakąś grupę fanów która w sumie powinna rosnać mialy być koszulki etc niestety ...
3. Były propozycje dokrętek
4. Nie mamy pełnej listy materiałów archiwalnych jakie posiada Pan Tomasz, a może być to ciekawe
5. Niewiemy do końca co posiada w swych archiwach TVP (materiały emisyjne i z postprodukcji)
6. Szukamy muzy z programów

itd...
No cóż widze że forum umarło a szkoda ...
Ha. No troszkę stanęło.
Czy wynika to z braku czasu, czy z braku nowych tematów? Ja myslę, że raczej to drugie.  Wiem, że dość dużo osób tu zagląda, ale mało pisze. Bo tak szczerze mówiąc co ma napisać przeciętny, młody człowiek, poza tym co już jest napisane? Mógłby napisać, że świetny program, że nie przypuszczał, że aż tak i że wtedy coś takiego robiono; że chciałby aby go wyświetlono w TV, że też żąda powtórki.
Ale to już jest.

A osoba mniej młoda? Często przeczyta to z sentymentem i nostalgią i podzielając zdanie piszących przyzna im w duchu rację, z czego nie wyniknie nawet 1 post.

A my?
A my znamy już dokładnie nasze zdanie na temat SONDY i cóż nowego pisać...

Ale jeśli się coś pojawia to zaraz jest wpis: znalazłem coś nowego!

Myślę, że większość z nas zagląda tu regularnie, tylko nie pisze nowych postów.
Niesmiało i delikatnie sugeruję aby z tego całego rozmachu na jaki się zamierzono wykonać choć jedną drobną rzecz, cokolwiek: kubek, koszulke, dokretkę audio, moze trzeba cos poskanowac  i uzupełnić dotąd zebraną dokumentację sondy. Może dobrym pomysłem stanie sie takie dziennikarstwo historyczne ( co stało sie z instytucjami, ktore odwiedzali AK i ZK w swoich programach ....) Pomyslow chyba nie zabraknie, brakuje i raczej bedzie brakowac tylko rąk do pracy. Ale do jednej małej pracy jedna para rąk powinna wystarczyć Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18