Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Sprawy ogólne i organizacyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Widzę potrzebę szybkiego uporządkowania naszego forum.
W tej chwili mamy bałagan.

Działania do przeprowadzenia:

Po pierwsze zastanówmy się co powinno być widoczne dla wszystkich a co tylko dla zalogowanych.
I tak: Dla wszystkich widoczne jest ogólne forum i dział SONDA - odcinki.
Dział Beyond SONDA jest widoczny tylko dla nas - dla zalogowanych.

Jakie tematy są tylko dla zalogowanych?
1. Organizacyjne.
2. Luźne nasze dyskusje
3. Temety okołoSondowe, ale istotne tylko dla dyskutujących tu na forum.

Jakie powinny być dla wszystkich?
1. Przede wszystkim Dział lub wątek dla początkujących czyli swoistego rodzaju kompendium.
Rzecz do zrealizowania. Szybkiego!. To zadanie NUMER JEDEN. Taka trochę wikipedia - co to była SONDA, kto ją prowadził, dlaczego zyskała aż tak wielką popularność i co powoduje, że do dziś są ludzie, którzy ją uwielbiają.
Plus linki do stron.
Ja (również!... Smile ) deklaruję tu swój udział.

2. Dyskusje o SONDZIE

3. Dyskusje okołosondowe, ale ciekawe dla postronnego obserwatora.

4. Nasze akcje (jak nazwała to Ania) i realizacje - tym można się pochwalić.

5. W zasadzie wszystko co nam wpadnie do głowy a jest związane z SONDĄ ("prawne aspekty walki o SONDę", "Reklama WWF" etc.)

Jutro trochę watków poprzenoszę, zmienię tytuły tym oznaczonym na normalne.

Dział odcinki będzie rozwijał się sukcesywnie w miarę Waszych postów o poszczególnych odcinkach.
Gorąco zachęcam do obejrzenia jakiegoś odcinka i rozpoczęcia o nim dyskusji w tym dziale!

Po zastanowienu i uwagach Ani:
proszę o dyskusję - czy jeszcze jeden dział widoczny dla wszystkich jest potrzebny:
"SONDA - kompendium"
z podtytułem
Wszystko o SONDZIE - informacje w pigułce.
lub podobnym Smile

Pozdrawiam.
Siemka. Mnie tam wszystko jedno. Ale jak się jakiś temat sobie rozwija, a ktoś go potem  pocarapie na kawałki i porozhełstuje po różnych wątkach to może wyjść kicha. Już nikt nie przebrnie przez żaden temat. Jeśli zaczynać to od zera.
Po tej wyczerpującej wypowiedzi idę uderzyć w kimono, a może nawet w całą gejszę.
No i to jest konkretna wypowiedź.
Przynajmniej na jeden temat, Smile

techniczny

aom (Ania) z Astronomia Amatorska wlasnie wyslal do ciebie wiadomosc.

UWAGA: To jest tylko powiadomienie, nie odpowiadaj na ten email.

Wyslana wiadomosc brzmi:

Witam,
W ramach dalszego porządkowania forum Sondy bardzo cię proszę o stworzenie jeszcze 2 działów:

1. Nasze akcje i propozycje
- Tematy z tagiem "Nasze akcje i propozycje", "Nasze akcje - wykonane" proszę włączyć do tego działu.

2. Gadżety Sondy
- Proszę włączyć do tego działu tematy z tagiem "Gadżety, reklama"

Dzialy utworzone.
Zastanowcie sie jakie opisy chcielibyscie przydzielic poszczegolnym dzialom i dajcie mi znac.
Jak widzicie, wszystko teraz wygląda o wiele porządniej.
Proszę jeszcze o dodanie pozostałych moderatorów to tych nowych działów.
To ja proponuję, jeszcze jeden dział pt. "Sonda w prasie"
Tam można wrzucić wszystkie wątki z notkami i publikacjami prasowymi...

PP
Poprzerzucałem trochę tematów, wyodrębniłem z wątku ogólnego dwa tematy o konkretnych odcinkach. Tytuły też juz zmieniłem na te bez [opisów].

Marcin, czy poprawiac ten twój tekst dla nowo przybyłych?
Jak chcesz oczywiscie nie jest on chroniony Prawami autorskimi Smile
Radku, ja proponuję, żeby w dziale "Nasze akcje" przykleić na górze te wątki, które mówią o udanych akcjach. One są zaznaczone ikoną z rączką.
Pomysł z działem "Sonda w prasie" jest dobry. Mamy już chyba dwa takie wątki - o Wiedzy i Życiu oraz o Głosie Wielkopolskim.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18