Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: OP PTMA - plany na kwiecień AD 2007
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Umożliwiając zainteresownym dokonanie stosownych zapisów w karnecikach uprzejmie donoszę, że na wczorajszym zebraniu Oddziału Pomorskiego ustaliliśmy, iż nasze plany kwietniowe wiążą się z następującymi spotkaniami:

17 kwietnia (wtorek), godz. 18:00 - spotkanie comiesięczne, ale wyjątkowo nie w COP-ie, lecz tym razem w Planetarium AMW na Oksywiu.

23 kwietnia (poniedziałek), godz. 20:00 (zachód najbliższego karła G2V o godz. 20:03) - AstroSafari na Skwerze Kościuszki (Wenus, Księżyc w pobliżu I kwadry, Saturn, itd.).

24 kwietnia (wtorek), godz. 20:00 - termin zapasowy na wypadek niepogody w dniu poprzednim.

Bliższe szczegóły dotyczące tych spotkań pojawią się z odpowiednim wyprzedzeniem.
Pozwalam sobie na odświeżenie wątku, gdyż pogoda może dzisiaj sprawić nam psikusa i umożliwić obserwacje. Rękę na pulsie trzymamy do godz. 19:00. Zapodam wtedy na Forum ostateczną decyzję (w porozumieniu z Zalesławą).

Jak zachmurzenie nie będzie całkowite, to, zgodnie z ustaleniami, spotykamy się po 20-tej na końcu Skweru Kościuszki w Gdyni.

Serdecznie zapraszam całą trójmiejską garstkę zainteresowanych propagowaniem astronomii wśród młodzieży szkolnej.
W związku z kolorem i konsystencją tego, co nadciąga nad Trójmiasto z kierunku NW z bólem odwołuję dzisiejsze AstroSafari.

Niniejszym uruchamiam termin poprawkowy: jutro, 24-go, od godz. 20:30.

Nie chcąc otwierać nowego wątku powiadamiam niniejszym tutaj, iż jutrzejsze (wtorek, 15-go maja) spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału Pomorskiego PTMA w gdyńskim COP-ie nie odbędzie się z powodu nieobecności prezesa (buja się po morzach i oceanach).