Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Kolejny wykład w Toruniu - 08.01
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
przypominamy iż kolejny wykład

08-01
18:00   
mgr Krzysztof Czart (Centrum Astronomii UMK)   
Obserwacje Nowej w Łabędziu

- mgr K.Czart jest osobą która prowadzi portal ASTRONOMIA.PL
więc temat wykładu nie ograniczy się jedynie do samego tematu wykładu  Wink

ZAPRASZAMY
(02.01.07, 19:05)Tadeopulous link napisał(a):ZAPRASZAMY
Rozumiem, że afro jest obowiązkowe?  Wink
;D
coś wykombinujemy żebyś przeszedł przez ochroniarzy
Wink
To się nazywa positive facetesting  Big Grin
to już jutro
mam nadzieję że rytuał nowej świeckiej tradycji
wNieboWzięcia
jak zwykle o 17tej  ;D
krótka relacja

jak zwykle byliśmy przed wykładem wNieboWzięci (czekam na komentarz Anny do pijących herbatę inaczej  ;D  )
[Obrazek: niebo.jpg]

potem wykład

[Obrazek: wyk.jpg]

na wykładzie jak to zwykle bywa w PO O Toruń PTMA (dla nie wtajemniczonych Prężnym Oddziale Oddziału Toruń PTMA  ;D ) tłumy

[Obrazek: slu.jpg]

i pamiątkowe foto po wykładzie

[Obrazek: after.jpg]

żal serce ściska ale ...
(09.01.07, 22:37)Anna link napisał(a):Tadeo, brakuje tylko Ciebie, znaczy szczególnie Twojej nowej fryzury na tych zdjęciach. Tylko piwo ostało się po Tobie. Smile
Przepraszam, herbata.

Tadzik niestety nie zmiescilby sie na zdjeciach razem z nami..., az tak szerokatnego obiektywu nie ma  :-\ .

(09.01.07, 22:37)Anna link napisał(a):A kim jest ten uroczy pan, któremu dobrze z oczu patrzy, w sweterku a la Kononowicz? Bo nie kojarzę twarzy ze zdjęciem?

Big Grin Awar we wlasnej osobie, ale zdaje mi sie, ze od dzis bedzie musial zmienic ksywke na Konon Big Grin <piwo>

Awar, jeszcze raz dzieki za mobilnosc Wink. Tadzik, Lampka, poraz kolejny thx za mile spedzony czas Big Grin. Do zobaczenia na kolejnych wykladach Smile

Mariusz
Jak widać, na zdjęciu z wykładu, wielkich tłumów nie było. Przed nami siedziało jeszcze paru stałych bywalców chyba z Włocławka, ale tyły widzę puste.
Lejcyn, miło, że wpadliście z Awarem. Coraz mniej nas na tych wykładach z Torunia bywa. Dobrze, że jest chociaż wsparcie z Bydgoszczy.
Za dwa tygodnie będzie Konacki, może będzie więcej osób.
Ten wykład był ciekawy, chociaż trochę monotonnie podany. Na szczęście od czasu do czasu towarzystwo ożywiało się widząc, jak referent powołuje się na obserwacje astroamatorów (m. in. tego, co mu dobrze z oczu patrzy  Wink).
A i ja dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy. Na przykład tego, że mi jednak dobrze z oczu nie za bardzo patrzy.

Chyba zmienię awatara na coś bardziej optymistyczego. Może coś takiego? Temu to dopiero dobrze z oczu...
[Obrazek: 2890C507C265613B85256EA70075E42A_Image.gif]
http://www.krugerstars.com/
(10.01.07, 16:41)Anna link napisał(a):Każdy mężczyzna ma coś dobrego. Jeden ma oczy, drugi coś innego.

A jak ktoś ma dobre oczy i to drugie też dobre?

Pozdrowienia dla Anny (miło było poznać wirtualnie chociaż)
i załogi "wykładowej" Big Grin

A sweterek bardzo lubie...  Smile
Stron: 1 2