Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Co jest z PTMA Szczecin???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Falko

Witam wszystkich!

Pochodzę z Niemiec i szukam ludzie w Szczecinie, które są zainteresowany astronomii. Szukałem i szukałem i na końcu znalaźełem PTMA. Niestety nie wiem jak mogę kontaktować PTMA Szczecin. Telefon chyba nie działał i e-mail nie mają. Czy oni jeszcze spotkają się? Jeśli PTMA Szczecin już nie pracuje, macie inne kontakty, gdy mogę znaleźć miłośników astronomii w Szczecinie? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Falko
Ja mieszkam 30km od Szczecina Tongue
A ja mieszkam 25 km od Szczecina - w GryfinieSmile
U nas PTMA chyba padło ale jest kilku ludzi którzy równiez sa członkami tego forum Smile

BTW Witam na pokładzie Smile

Falko

Ui super  Smile

To może być, że macie czas na obserwację? Niestety jeszcze nie mam prawo jazdy. Więć nie mogę przejść do was. Ale bardzo mogłbym cieszyć się, jeśli jest mośliwość spotkanii. Teleskop na razie niestety też nie mam. Jest w Niemczech.

Wczoraj dzwoniłem do PTMA Szczecin i tam tylko był taki pan, który źle rozumiałem. Mowił coś, że są spotkanie ale tylko na uniwersytetie na ul. Wielkopolska 15. Nie mam czas na to, bo jeszcze jestem o tej czasie w szkole.

Jeśli są jeszcze ludzie tutaj, które mieszkają w Szczecinie lub blisko Szczecina i macie ochotę na kontakt, to proszę was o opowiedzi.

Jeszcze mała informacja. Pracuję pod stroną www, ktorą ma na cel wspieranie i wprowadzanie polsko-niemieckiej działalności w dziedzinie astronomii. Jest projekt, który nie sam mogę robić. Więć potrzebuję pomoc. Adres jest www.zodiakos.de. Polska część jeszcze nie jest tak dużo ale ciągle pracuję pod tym.

Może być, że moderatorzy mogę zmienić ten temat na „Polsko-Niemiecka Astronomia” w innym dziedzinę tej forum, bo PTMA Szczecin chyba nie bardzo mamy.

Pozdrawiam
Falko
Chciałabym również zapytać, czy istnieje oddział pomorski?!? Bo na stronę internetową dostać się nie mogę.
A wystarszy przejrzeć wątki w tym dziale Smile


pozdrawiam
Owszem, przejrzane. Oprócz pokazów dla ludności z okazji zaćmienia i dyskusji na temat statutu nic w tym roku nie znajduję. Strony się nie otwierają. Wcześniej wigilia. Czy źle szukam, czy też oddział pomorski słabo działa?
Z tego co mi wiadomo, to OP dziala baaardzo sprawnie, tworza go swietni ludzie, z ktorymi juz wkrótce spotkam się ponownie w Borucinie.
W starszych wątkach znajdziesz info gdzie się spotykają itp. A najprościej chyba bedzie jak napiszesz po prostu do El Capitano, Przemasa, Czarka czy Micha.

pozdrawiam
(17.04.06, 15:14)Anna link napisał(a): [ -> ]Chciałabym również zapytać, czy istnieje oddział pomorski?!? Bo na stronę internetową dostać się nie mogę.

Pierwszą jej wersję powaliło padnięcie teleskopów.pl, a wersja druga omdlała podczas niedawnej przeprowadzki Forum A4u z jednego serwera na drugi.
Wycofuję się z drugiej połowy powyższego zdania.

http://opptma.astro4u.net
Stron: 1 2 3