Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: ASTRONOCE-ZIMOWY ZLOT OGÓLNOPOLSKI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
jak to
nie bierzesz PST ???
nie kłaniaj mi się na zlocie
;D
a jak niby zrobić mamy bino  ???

PORAŻKA
Jak ktoś jest dobrym ATM'em to z jednego PST też zrobi bino  ;D
Tu utnie, tam przetnie, gdzieś indziej jeszcze poskleja taśmą. Tadeo napewno sie zgodzi  Smile
(16.11.06, 23:52)kanarkusmaximus link napisał(a):Oj przepraszam za zamieszanie - bede jechac pociagiem! Byla chwilowo opcja auta, ale okazalo sie, ze jest niemozliwa do zrealizowania w tym konkretnym dniu. Smile (no mam nadzieje, ze moje oswiadczenie zostalo przyjete!)

Nie biore PST ze soba ;( - nie mam jak spakowac... ;( Chlip

OK, w takim razie jest tak, jak się umawialiśmy, czyli odbiorę was z dworca PKP. Poznam was chyba po sprzęcie :-) Do zobaczenia.
Władysława na PKS spróbuję znaleźć. Jeśli się nie zmieści z nami to przyjedzie po niego ktoś z Jezior.
Wielkie dzięki Piotrz!  Big Grin

A dwie Taurusowate walizy poznasz bez problemu Wink

kanarkusmaximus

ech zeby bylo gorzej, to ja dzis do Astronimf nie dojade. Obowiazki rodzinne mnie zatrzymaly (kilka spraw sie zwalilo na glowe rodzince) i zwyczajnie dzis musze zostac w Gdansku. Sad do zobaczenia jutro!
No to lece na pociąg!  Big Grin
Widzimy się wieczorem  :-* Będzie bosko  ;D

PS. Patrzcie za okno!  Wink Big Grin
a jak fizyka??  Wink
Z piatku na sobotę pogody nie było, ale obecnie trwa prezentacja sprzętu pod fantastycznie rozgwiażdżonym niebem. Rzczywiście ladnie tam widac niebo - Droga Mleczna wyraźna.
Sprzętu mnóstwo, a największy to Taurus 50 cm. Widzialem przez niego M31 i M57. Obrazy tych mglawic powalające - średnica robi swoje.
Poniżej dzisiejsza grupowa fotka.

[Obrazek: jeziory_grupowe_m.jpg]

A tu duże:
http://astrojawil.pl/foto4/jeziory_grupowe.jpg

Fajnie było, ale na Leonidy musialem wrócic do domu.

No i po zlocie. Było fantastycznie. Z soboty na niedzielę pogoda dopisała. Jedynie wilgoć przeszkadzała dość skutecznie. Dla mnie hity zlotu oprócz Quidamu (dzięki za przybycie!!!) to:

-Saturn w Newtonie produkcji Artura
-Kręcenie materiału dla TV  Smile Smile Smile (luneta skierowana na obłoki Magellana Smile Smile )
-punkciory w FSQ

Do zobaczenia na następnych spotkaniach!
Tu można obejrzeć relację ze zlotu nadaną w poznańskiej TV
http://ww6.tvp.pl/780,20061118423041.strona

P.S.

Obszerna relacja z Jezor na www.astronoce.pl coming soon...
Witam,
Toruń juz w domu od 1h :-)
Zlot był cudowny  jak dobrze było znów sie z Wami spotkać, kurna i jakie były atrakcje......

Chłopaki jeszcze raz dzieki za przygotowanie tak cudownego zlotu :-)

pozdrawiamy
A&M
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13