Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: ASTRONOCE-ZIMOWY ZLOT OGÓLNOPOLSKI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(16.11.06, 13:53)Tadeopulous link napisał(a):o 16tej ruszam z Torunia
nie wiem o której będę w Środzie (chyba nie w środę  ???)
do Środy mam ponad 150 km więc po 17 - w granicach 17:30 teoretycznie mogę tam być
Zlot jest w Jeziorach Małych i to od Piątku!  Smile
Zaraz zaraz, to kto kogo odbiera? Wiem że Piotr Perczak bierze kogoś...

Zważywszy na pogodę czy ten zlocik nie powinen się nazywać WIOSENNY?  Big Grin
(16.11.06, 14:06)emde link napisał(a):Zlot jest w Jeziorach Małych i to od Piątku!  Smile

to dopiero od jutra  :'(
tyle czekania  :'(
najgorsze jest to że zostałem sam na posterunku w pracy - mam nadzieję że jutro o 16:00:01 Czarna Strzała wystrzeli spod firmy w jedynym słusznym kierunku Wink
Piotr zabiera mnie, Kanarkusa, Tomiego i dwa Taurusy.

A co do tej wiosny to raczej tak  Wink ;D

dziadek

Witam Przyjaciół
Zbliża się czas wielkich spotkań w przepiękną pogodą.
Życzę udanych wrażeń, radości, nawiązaniu kontaktów koleżeńskich i szczęśliwych powrotów.
      Pozdrawiam serdecznie  Dziadek
Dzięki Dziadku! Na pewno wychylimy kufelek za zdrowie Twoje i reszty naszych przyjaciół których z nami niestety nie będzie!  Smile
(16.11.06, 14:42)Karol Wójcicki link napisał(a):Piotr zabiera mnie, Kanarkusa, Tomiego i dwa Taurusy.
A co do tej wiosny to raczej tak  Wink ;D

Z mojej ostatniej korespondencji z Kanarkiem wynika, że jedziecie do Jezior swoim samochodem. Lepiej się dogadajcie i dajcie mi znać.
Eeee... No to mamy zonka  Wink
Ok, już się jakoś z nim dogadam.

Dobranoc wszystkim  Wink
Do jutra!
(16.11.06, 23:29)Karol Wójcicki link napisał(a):Do jutra!

Taaaa.
Łatwo powiedzieć! Jakoś nie mogę zasnąć? Sad

kanarkusmaximus

(16.11.06, 23:16)PiotrPe link napisał(a):Z mojej ostatniej korespondencji z Kanarkiem wynika, że jedziecie do Jezior swoim samochodem. Lepiej się dogadajcie i dajcie mi znać.

Oj przepraszam za zamieszanie - bede jechac pociagiem! Byla chwilowo opcja auta, ale okazalo sie, ze jest niemozliwa do zrealizowania w tym konkretnym dniu. Smile (no mam nadzieje, ze moje oswiadczenie zostalo przyjete!)

Nie biore PST ze soba ;( - nie mam jak spakowac... ;( Chlip
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13