Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: ASTRONOCE-ZIMOWY ZLOT OGÓLNOPOLSKI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Big Grin DWA DNI!  Big Grin
Big Grin
Byłem dzisiaj na miejscu zlotu dopilnować i dogadać jeszcze co nie co i mówię wam niebko było przednie!!!
Już się doczekać nie mogę!!!  8)
Byle by pogoda dotrwała do niedzieli!!!  :Smile
q....wa Panie nie kracz  Tongue
jak nie ustrzele monstera na tarczy słońca 8)
to go qrna nie ustrzele ;D
serce się raduje  Big Grin że znowu całą Waszmości Przyjaciół Grande obacze
i po to tam zmierzam  Big Grin

edit - wyruszam o 16 zaraz po pracy
JUTRO
Big Grin

SPOTKANIE POD GWIAZDAMI JUŻ JUTRO!!!

DOJAZD:
Od strony Kórnika - skręcamy w lewo z drogi Śremskiej na Zaniemyśl - jest duża zielona tablica. Jedziemy jak prowadzi główna droga. Mijamy Biernatki, Prusinowo, Jeziory Wielkie.
Uwaga! Jeziory Wielkie przechodzą odrazu w Jeziory Małe i za tablicą Jeziory Małe po około 50-100m kończy się las po prawej stronie i skręcamy w pierwszą ulicę w prawo - DOLIWCOWA. Potem jakieś 100m i wjazd w prawo do ośrodka PEKABEX.

Od strony Zaniemyśla - w Zaniemyślu kierujemy się na Kórnik. Mijamy Łękno i wjeżdżamy do Jezior Małych. Przejeżdżamy je i na samym końcu Jezior Małych skręcamy w lewo w ulicę DOLIWCOWĄ.
UWAGA! Jeżeli zobaczycie znak Jeziory Małe (przekreślony)/Jeziory Wielkie to znaczy że jesteście o jakieś 100m za daleko. Należy się cofnąć i stosować do opisu powyżej (dojazdu od strony Kórnika).

W razie Niemca dzwonić - 607 03 08 41, 503 09 69 05

POWODZENIA!!!
UWAGA! Mam wielką prośbę!
Jutro trzeba będzie zabrać jednego człowieka z dworca PKS w Środzie. Będzie tam o godzinie 17:00. Ze mną, Kanarkiem, Tomim i Piotrem raczej się już nie zmieści. Czy znajdzie się jakiś człowiek dobrej woli co weźmie tego gościa ze Środy?
Nazywa się Władysław Deskiewicz.

Nie ma do niego żadnego kontaktu. Rozmawiałem z nim w poniedziałek i umówiliśmy się że na 17:00 (max 17:30) załatwie mu jakiś transport z  dworca PKS.
Niestety nie mogłem się z nim inaczej umówić bo po prostu z facetem dosłownie nie ma żadnego kontaktu. Tyle co w PTMA w poniedziałki.
Sytuacja jest o tyle nieciekawa że jeśli nikt go nie weźmie to... człowiek nawet nie będzie wiedział gdzie próbować dojechać.  :-\

Dla chętnego dam zdjęcie żeby go rozpoznać Wink

Z góry dzięki!
Dawaj fotke gościa! Ale przez H-alpha!  Big Grin
Władysław Deskiewicz - to ten po środku.
Ale nie teleskop. Smile
[Obrazek: ptma_060703_24d.jpg]

... i tu z lewej strony ...

[Obrazek: 2006_05_08_01.jpg]
Dzięki  Smile

A przez H-Alpha to go ustrzelimy na zlocie  Wink
o 16tej ruszam z Torunia
nie wiem o której będę w Środzie (chyba nie w środę  ???)
do Środy mam ponad 150 km więc po 17 - w granicach 17:30 teoretycznie mogę tam być
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13