Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Będą NOWE TESTY...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zapraszam na www.astronoce.pl
Smile
Powinniście pić za darmo do końca życia Wink
robicie genialną robotę Big Grin
A ja tak nieśmiało zapytam czy jest jakaś szansa na porównanie Naglera z Pentaxem bo wszędzie cichutko na temat takich porównań.

Choć pare słów od siebie Wink
Panowie - szacunek za wytrwałość i zapał Big Grin
Odwalacie kawał dobrej roboty Big Grin
A ja mam zwykle problem z dotarciem na stronę z testami. Emde, Twoja strona otwiera mi się zwykle bardzo powoli, a dzisiaj nie chce mi się otworzyć prawie wcale. Piszę "prawie", bo coś tam się otwiera, i na tym koniec. O tak jak na tym obrazku: Astronoce, 20 kb.
Udało mi się zagłosować w sondzie, ale strony "testy" juz nie otwiera...

sumas

tylko co tu wymyśleć, żeby pogoda przychylniejsza była?
może św.Mikołaj chmury do worka zabierze?
co będzie z pustym wracał ;D
pozdrowienia
(29.11.05, 14:46)Bielack link napisał(a):A ja mam zwykle problem z dotarciem na stronę z testami. Emde, Twoja strona otwiera mi się zwykle bardzo powoli, a dzisiaj nie chce mi się otworzyć prawie wcale. Piszę "prawie", bo coś tam się otwiera, i na tym koniec. O tak jak na tym obrazku: Astronoce, 20 kb.
... o kuchnia... a na czym otwierasz?
Mam dwie przeglądarki pod Windozę - Ie i FF. FF ma mniej problemów i radzi sobie lepiej. A poczciwy IE generalnie ma problem ze stronami tworzonymi w Wordzie - przynajmniej mi się tak wydaje.
Najprawdopodobniej to, że nie mogę szybko i sprawnie otwierać Twojej strony wynika z tego, że ogłaszasz coś tutaj i robi się kolejka  Wink Bo teraz, wszystko działa, może nie błyskawicznie, ale da radę.
Mam łącze osiedlowe (256kb/s) przez Netię.
Witam,

(29.11.05, 14:46)Bielack link napisał(a):A ja mam zwykle problem z dotarciem na stronę z testami. Emde, Twoja strona otwiera mi się zwykle bardzo powoli, a dzisiaj nie chce mi się otworzyć prawie wcale. Piszę "prawie", bo coś tam się otwiera, i na tym koniec. O tak jak na tym obrazku: Astronoce, 20 kb.

potwierdzam to w 100% - dziś przed południem miałem czarne tło, ramki, napisy "enter" i "wejdź" i... nic więcej Sad
  Dopiero teraz (godz. 15:25) strona otworzyła się normalnie... Big Grin
  A recenzje są świetne Big Grin

Hermes 
No chłopaki super sprawa Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6