Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Czyżby mamy kolejnego odkrywcę FMO?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
G R T U L A C J E!!! Smile
PIOTRZE PRZYJMIJ MOJE GRATULACJE!  Big Grin
Pozdrawiam, Karol  Smile

kanarkusmaximus

Hehe to i ja sie dolaczam do gratulacji Smile Oby tak dalej - jeszcze kilka tysiecy kamyczkow na niebie czeka na Ciebie Wink

Robert_Bodzon

I ja przyłączam się do gratulacji.  Smile
Szczere gratulacje!!! :o ale te niektore komentarze ludzi onetu to żenada. zresztą tego sie mozna bylo spodziewac :-\
Jak ktoś tam napisał "nie ma to jak polska, bezinteresowna zawiść".
Ludzie nie potrafią uwierzyć że niebo jest nie tylko dla wybitnych naukowców.
Polecam nie czytanie komentarzy z Onetu Wink

A Piotrkowi jeszcze raz serdecznie gratuluje, a co?  ;D
Kurde Piotrek ! Nieźle nieźle ! pozdrawiam i szczerze gratuluje !

Limax7

Piotrze, wiadomość o Twoim odkryciu dostałem od Michała Kusiaka (tu wielkie dzięki !) bo byłem na kilkudniowym wypadzie na poszukiwania komet. Teraz wróciłem i mogę powiedzieć ... GRATULUJę !

Jednak jedno mnie zastanawia. Bo na animacji złożonej z 3-ech klatek danego rejonu, obiekt jest na nich wszystkich. Mógłbyś powiedzieć jak ów obiekt wyglądał na zdjęciu JPEG tym co się przegląda ? W radiu RMF FM mówiłeś, że "zaznaczyłeś gwiazdę, tak z ciekawości ..."
Czyli chcesz powiedzieć, że na zdjęciu to też był punkt a nie kreska ? Jeśli tak to, ... brak mi słów na ten zbieg okoliczności i olbrzymie szczęście  :Smile

------
Kampania zachęcania do przeglądania FMO przynosi teraz rezultaty. Teraz czas na SOHO. To taka mała dygresja.

MichalKusiak

Limax7: nie ma za co.
A jak chcesz troche o tym posłuchać poczytać, przejrzyj ogólnodostępne media.
Twoja dygresja - to dobra dygresja  ;D

MK
Stron: 1 2 3