Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Slonce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Uważam, że z oczywistych względów nadszedł czas aby uruchomić moderację na forum. Niestety samograj w postaci forum puszczonego na żywioł tylko do pewnego momentu bedzie działał dobrze bo w pewnej chwili po prostu nie da się zapanować nad nadmiarem uzytkowników i ich zachowań. Nie może byc tak jak jest teraz, że kilku wzajemnie wspierających się trolli dominuje życie całego forum tłumacząc sie, że są myślącymi inaczej i przykrywając swoje działania płaszczykiem zamiłowania do astronomii. Na każdym zachodnim forum do kretyństw i bełkotu jaki ma tu miejsce nigdy by nie doszło bo zwyczajnie zadziałałby jakieś czynniki w chwilę rozwiązujące problem z tym czy innym delikwentem.

Tyle w skrócie - czas wziąć się za porządki bo forum schodzi na psy.
(29.05.05, 20:10)Michu link napisał(a): [ -> ]Uważam, że z oczywsitych względów, nadszedł czas aby uruchomić moderację na forum. Niestety samograj w postaci forum puszczonego na żywioł tylko do pewnego momentu bedzie działał dobrze bo w pewnej chwili po prostu nie da się zapanować nad nadmiarem uzytkowników i ich zachowań. Nie może byc tak jak jest teraz, że kilku wzajemnie wspierających się trolli dominuje życie całego forum tłumacząc sie, że są myślącymi inaczej i przykrywając swoje działania płaszczykiem zamiłowania do astronomii. Na każdym zachodnim forum do kretyństw i bełkotu jaki ma tu miejsce nigdy by nie doszło bo zwyczajnie zadziałałby jakieś czynniki w chwilę rozwiązujące problem z tym czy innym delikwentem.

Tyle w skrócie - czas wziąć się za porządki bo forum schodzi na psy.
Nic dodać, nic ująć. Smutne ... :-[
(29.05.05, 20:10)Michu link napisał(a): [ -> ]Uważam, że z oczywistych względów nadszedł czas aby uruchomić moderację na forum. Niestety samograj w postaci forum puszczonego na żywioł tylko do pewnego momentu bedzie działał dobrze bo w pewnej chwili po prostu nie da się zapanować nad nadmiarem uzytkowników i ich zachowań. Nie może byc tak jak jest teraz, że kilku wzajemnie wspieraj±cych się trolli dominuje życie całego forum tłumacz±c sie, że s± my¶l±cymi inaczej i przykrywaj±c swoje działania płaszczykiem zamiłowania do astronomii. Na każdym zachodnim forum do kretyństw i bełkotu jaki ma tu miejsce nigdy by nie doszło bo zwyczajnie zadziałałby jakie¶ czynniki w chwilę rozwi±zuj±ce problem z tym czy innym delikwentem.

Tyle w skrócie - czas wzi±ć się za porz±dki bo forum schodzi na psy.

Michu ma rację (niestety)  :-[
Co jakiś czas trzeba przyciąć trawkę, bo się zrobi dżungla nie do przejścia :-\
Stron: 1 2 3 4 5