Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Slonce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(29.05.05, 12:33)Gregory link napisał(a): [ -> ][quote author=Karol p. link=topic=6020.msg93045#msg93045 date=1117365994]
POzwoliłem sobie troszke z tego wycisnąć (odszumiłem i leciutko wysostrzyłemSmile

Karol super to zrobiles! Smile Osobiscie zdegustowany bylem poziomem zebranego tamtego dnia materialu, przez co nie walczylem z nim zanadto. Ale nie spodziewalem sie ze mozna uzyskac jeszcze taki efekt! Dziekuje Smile
[/quote]

To tylko NoiseWare Community Edition (do odszumienia) (ściągnij sobie , na necie gdzies bedzie) i curves w Photoshopie.
Pozdrawiam
(29.05.05, 12:55)Gregory link napisał(a): [ -> ][quote author=papatki link=topic=6020.msg93051#msg93051 date=1117366734]
[quote author=Gregory link=topic=6020.msg92970#msg92970 date=1117331673]
Z dwa dni temu zrobilem eksperyment. Wynioslem komputer na balkon!!! Szok. Malo tego dwa wspaniale instrumety i Veste. Pierwszym instrumentem bym moj kochany MTO z nowym filtrem wykonanym na bazie Baadera, drugi to juz wyzsza poprzeczka, na razie pomine... musze zebrac dech i wtedy powiem wiecej.

jak nie chcesz o czyms pisać to nie pisz - za każdym razem jakieś dziwne niedomówienia, kompletnie tego nie kumam....
[/quote]

oj Papatek, czy ja zawsze musze mowic wszystko i od razu? Nie chcialem znowu wspominac o Domku aby nie wywolywac niepotrzebnych dyskusji. Po prostu moj dobry kolega pozyczyl mi PST, stad ta inna poprzeczka.  Moze dlatego spapralem tak zdjecie tych plam w tym watku, bo zwyczajnie zajalem sie czyms innym a zdjecie powstalo tak przy okazji. Ale musze przyznac, to co dzieje sie na sloncu i to co pokazuje PST jest urzekajace!  Smile
[/quote]

A jednak znowu czysta prowokacja :-\ szkoda czasu

Gregory

(29.05.05, 12:56)Karol p. link napisał(a): [ -> ][quote author=Gregory link=topic=6020.msg93049#msg93049 date=1117366434]
[quote author=Karol p. link=topic=6020.msg93045#msg93045 date=1117365994]
POzwoliłem sobie troszke z tego wycisnąć (odszumiłem i leciutko wysostrzyłemSmile

Karol super to zrobiles! Smile Osobiscie zdegustowany bylem poziomem zebranego tamtego dnia materialu, przez co nie walczylem z nim zanadto. Ale nie spodziewalem sie ze mozna uzyskac jeszcze taki efekt! Dziekuje Smile
[/quote]

To tylko NoiseWare Community Edition (do odszumienia) (ściągnij sobie , na necie gdzies bedzie) i curves w Photoshopie.
Pozdrawiam
[/quote]

Jeszcze raz dziekuje Karolu!  Smile To jest piekny przyklad jak mozna tworzyc cos wspolnie, wzbogacac doswiadczenia i swoj warsztat Smile Ulepszyles zdjecie, powiedziales jak tego dokonales Smile Wiecej takich watkow na tym forum a bedzie jeszcze piekniej  Smile
Ja tam nie powiem złego słowa na te plamkli.Jak z planetami sobie w miarę radzę to plam słonecznych wogóle nie jestem w stanie zarejestrować.

Pozdrawiam!

witlipa2005

Kto to jest ten DOMEK i dlaczego wzbudza tyle emocji (Hamal Papatki i inni) przecież tu chodziło o zwykłe plamy na słońcu. Przypadkiem trafiłem na forum i zamiast dyskusji są jakieś scysje. O CO CHODZI !!!!!

mekmek

Gregory daj spokój na odpowiadanie na prowokacje. Szkoda twojego czasu. Słoneczko wszystkim dopiekło nie tylko na dworze ale i w postach. Lepiej poszukać w sieci ciekawych zdjęć i coś poczytać. Ostatnio widziałem nowe zdjęcie M 13 w sieci, powodzenia w szukaniu Smile ;D Wink
(29.05.05, 14:14)mekmek link napisał(a): [ -> ]Gregory daj spokój na odpowiadanie na prowokacje. Szkoda twojego czasu. Słoneczko wszystkim dopiekło nie tylko na dworze ale i w postach. Lepiej poszukać w sieci ciekawych zdjęć i coś poczytać. Ostatnio widziałem nowe zdjęcie M 13 w sieci, powodzenia w szukaniu Smile ;D Wink

no to co, ja prowokuje czy wy.... ?

gorzej jak dzieci...

mekmek

(29.05.05, 14:30)papatki link napisał(a): [ -> ][quote author=mekmek link=topic=6020.msg93094#msg93094 date=1117372445]
Gregory daj spokój na odpowiadanie na prowokacje. Szkoda twojego czasu. Słoneczko wszystkim dopiekło nie tylko na dworze ale i w postach. Lepiej poszukać w sieci ciekawych zdjęć i coś poczytać. Ostatnio widziałem nowe zdjęcie M 13 w sieci, powodzenia w szukaniu Smile ;D Wink

no to co, ja prowokuje czy wy.... ?

gorzej jak dzieci...

W wielu postach i wątkach
Są linki o ciekawych zdjęciach, obserwacjach, wydarzeniach astro, artykułach
Jak myślisz są to prowokacje czy informacje.
Ja myślę ,że to drugie (informacje)

[/quote]
Pokaż mi gdzie obaj piszecie konkretnie jakąś informację ? Co w tym złego że ktoś komuś pożycza sprzęt, dlaczego nie można napisać wprost - > słuchajcie mam pożyczone PST ale to jest luta... <, nikt by nie miał nikomu tego za złe - ale wy obaj brnicie w jakiś idiotyczne gierki, bawiąc się w gry półsłówkami, a wszystko to sprowadza się wyłącznie do jednego - jak tu zrobić DyMEK..

mekmek

Papatki mam koleżeńską prośbę.
Zredaguj dla mnie szablon w który będę mógł poinformować Forumowiczów o ciekawym zdarzeniu, dobrym zdjęciu (astro) w sieci, ciekawym artykule itp.
Szablon powinien być tak skonstruowany żeby nikogo nie urazić, wszyscy mogli spokojnie spać, nie wywoływał jąkania ze złości.
Chętnie zastosuję się do twoich procedur, sadze że będą takie same jak dla wszystkich a najważniejsze nigdy nie będę posądzony o tworzenie Dymku
Myślę ,że to dobry kompromis
Stron: 1 2 3 4 5