Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: M13 z 27.05.05
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

mekmek

(27.05.05, 12:32)Gregory link napisał(a): [ -> ]Oczywiscie MTO prowadzony byl na montazu Domka Smile Wyszlo niezle, nie ma co narzekac, ale moze byc jeszcze znacznie lepiej Smile

Jak narazie to nikt nie narzeka Smile
sporo wycisneliście ze sprzetu
eksperyment ten dowodzi że:

1. MTO się nada do astrofoto:

if

2. posiada się bardzo dobry montaż

----

ot co !

zupełnie inną sprawą jest to, że jeżeli posiada się takowy montaż, to przeważnie stać nas na powieszenie na nim jakichś naprawdę fajnych rurek, które będą jednak działały na NPJ duuuuużo sprawniej niż MTO.

a fotka bardzo fajna !

mekmek

(27.05.05, 13:50)papatki link napisał(a): [ -> ]eksperyment ten dowodzi że:

if

----

ot co !

zupełnie inną sprawą jest to, że jeżeli posiada się takowy montaż, to przeważnie stać nas na powieszenie na nim jakichś naprawdę fajnych rurek, które będą jednak działały na NPJ duuuuużo sprawniej niż MTO.

a fotka bardzo fajna !

eksperyment też dowodzi ,że mając tylko MTO, można mieć kolegów którzy maja  montaże z prawdziwego zdarzenia i bezinteresownie udostępnia w celu wykonania zdjęć.

Dobrze ,że są jeszcze ludzie. To będzie tylko rozwijało.

Mam nadzieje ,że to nie jednorazowy eksperyment. ( obiektów jest wiele)
Tym bardzie ,że udany
Domek jak zwykle górą.
Zdjęcie świetne, sam wczoraj fociłem m13 ale jak zwykle nic nie wyszło.
Ciekawe jak to przykręcili do jego montażu?
Stawiam na jakąś gumkę od majtek.
Czemu Gregory tak agresywnie obrabiasz forki? Wygoladają potem trochę sztucznie  :Smile
Gdzie jest to NGC 6207?

Gregory

(27.05.05, 13:50)papatki link napisał(a): [ -> ]eksperyment ten dowodzi że:

if

----

ot co !

a fotka bardzo fajna !

Eksperyment ten dowodzi, ze majac MTO mozna pokusic sie o zakup tanszego montazu, ktorym bedzie mozna wykonywac  wspaniale fotografie. W MTO drzemie silny potencjal, mozliwosci sa wprost proporcjonalne do umiejetnosci.

Gregory

(27.05.05, 14:47)mekmek link napisał(a): [ -> ][quote author=papatki link=topic=6010.msg92758#msg92758 date=1117198226]
eksperyment ten dowodzi że:

if

----

ot co !

a fotka bardzo fajna !

eksperyment też dowodzi ,że mając tylko MTO, można mieć kolegów którzy maja  montaże z prawdziwego zdarzenia i bezinteresownie udostępnia w celu wykonania zdjęć.

Dobrze ,że są jeszcze ludzie. To będzie tylko rozwijało.

Mam nadzieje ,że to nie jednorazowy eksperyment. ( obiektów jest wiele)
Tym bardzie ,że udany

[/quote]

Oczywiscie Mekmek ze nie ostatni Smile Malo tego, niedlugo bedzie jeszcze lepiej i jeszcze wiecej Smile Pytasz jak ustawiam ostrosc? Niedlugo sam zobaczysz Smile

Eksperyment ten tez dowodzi ze sa jeszcze ludzie ktorzy maja nieco szerszy poglad na swiat, i z ktorymi mozna wspolnie doskonalic swoje umiejetnosci - wszystkimi dostepnymi srodkami.

Gregory

(27.05.05, 14:54)Jacek Pala link napisał(a): [ -> ]Domek jak zwykle górą.
Zdjęcie świetne, sam wczoraj fociłem m13 ale jak zwykle nic nie wyszło.
Ciekawe jak to przykręcili do jego montażu?
Stawiam na jakąś gumkę od majtek.

Domek gora, zgadzam sie z tym Smile Bo ktoz inny tak po prostu udostepnil by swoj montaz, skoro pracy nie brakuje a i obiektow na niebie tez. Malo tego, czasami sa podejrzenia o wybuch supernowej i warto to sprawdzic.

MTO wbrew Twoim wyobrazeniom nie byl przyczepiony na gumke od majtek. Wyobrazasz sobie co by sie stalo gdyby odpadl i uderzyl o twardy grunt? Nie byloby zdjecia M13 conajmniej, a ja nie moglbym pozniej za jego pomoca robic coraz to lepszych zdjec  ;D

Gregory

(27.05.05, 15:25)HAMAL link napisał(a): [ -> ]Czemu Gregory tak agresywnie obrabiasz forki? Wygoladają potem trochę sztucznie  :Smile

No coz - tutaj jak zawsze pozostaje kwestia gustu. Ale jak widzisz, jestem inny  ;D No i lepiej wiecej robic, a mniej biadolic.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10