Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Tęcza (2005-2009)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
We Wrocławiu potężna tęcza :o
Jednocześnie pada i świeci Słońce.
Pierwszy raz w życiu widzę pełną tęczę, i to w dodatku tak wyraźną!
Szkoda że tęcza to zjawisko tak ulotne i tak trudne do zachowania na zdjęciu Smile
(kto nie widział może tylko żałować ;D )
W innych miastach też taka dziwna pogoda?
Oj tak, kiedy to się skończy  Tongue
U mnie była burza, oberwanie chmury, wichura i świeciło Słońce, lecz tęczy nie znalazłem. Szukałem wszędzie ;D
A ja nawet sfociłem całą tęczę (w sobotę to mi się przytrafiło). Niestety coś zrobiłem nie tak i muszę składać zdjęcia ręcznie (robiłem trybem panorama), bo mi kompiuter po zmiksowaniu wypluwa coś baaardzo dziwnego.  :o
Coś jakby obydwa końce tęczy zaczynały się w jednym punkcie... ehh muszę kiedyś potrenować te panoramiczne, bo jak się pojawia taka uadna tęcza, to warto by ją było uwiecznić...

czyż nie...  :-[ :'(

Tongue
Ja tęczy niestety nie widziałem  Sad

Propo składania zdjeć w panoramy, polecam znakomity program Panorama Factory v1.6 freeware http://www.panoramafactory.com/download.html#freeware czasami robi głupoty ale można go nieco skorygować.

Pozdrawiam
Michał
Ja widziałem dziś w Krakowie tęczę około godziny 19, ale była marna...
U mnie rowniez byla burza.
[Obrazek: normal_Dscn5977.jpg]
Po burzy  wylonilo sie sie slonko, a nastepnie kolo godz 17:15
[Obrazek: normal_Dscn5988.jpg]

[Obrazek: normal_Dscn5989.jpg]
Bardzo  ladnie sie prezentowala
witam,

Sebek, pierwsza fotak odlotoooowa!  :o
(10.05.05, 07:35)PJan link napisał(a):witam,

Sebek, pierwsza fotak odlotoooowa!  :o
Rowniez mi sie podoba  ;D ;D ;D
(09.05.05, 21:03)Bemko link napisał(a):Ja tęczy niestety nie widziałem  Sad

Propo składania zdjeć w panoramy, polecam znakomity program Panorama Factory v1.6 freeware http://www.panoramafactory.com/download.html#freeware czasami robi głupoty ale można go nieco skorygować.

Pozdrawiam
Michał

Dzięki Bemko, sprawdzę program i jak coś sklecę dzięki niemu to pokażę efekty.  Smile

Pierwsza i druga fotka naprawdę dobra Sebek!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12