Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Obserwatorium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8

Matias

Gratuluję ukończenia prac!!! Miło jest popatrzeć na takie amatorskie obserwatorium, przypominają mi się programy z Discovery gdzie były pokazane kopułki angielskich astro-amatorów. ;D
Tylko pozazdrościć. Piękne. Częstotliwość obserwacji znacznie wzrośnie ... i komfort.
Pozdrawiam Marek :o
Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim przyjaciołom, którzy przyjechali do mnie na parapetówę z okazji otwarcia obserwatorium.
Dziękuję również za prezenty i dobre śniadanie dla wszystkich po imprezie. Zabawa była zgodnie z oczekiwaniami świetna. Nawet pogoda przez chwilę nam sprzyjała.
Jeszcze raz dzięki i zapraszam wszystkich do siebie w każdej wolnej chwili.

Ps.
przepraszam, że tak późno się odzywam, ale chciałem wgrać kilka fotek z imprezy.
http://www.pala.2com.pl/Obserwatorium_ot...index.html
Gratulacje Jacek, świetna robota. Wygląda to naprawdę imponująco !
Z tego co widzę dobrze oblaliście to obserwatorium, stąd też śmiem twierdzić, że obserwacje też będą na medal  :o

Pozdrawiam
Paweł
Jacku co to za dziwna klawiatura wisi na Twoim LX-ie wygląda jak od Vixena. ???
Pewnie chodzi ci o DewRemover Kendrick.
Przepraszam za spoźnione ale za to szczere podziekowania za bardzo udana impreze. Jacku cala ekipa Gdanska zyczy ci aby to obserwatorium sluzylo Ci jak najlepiej i jak najdluzej. Wszystkiego dobrego ! Wrzucilem do netu fotki z imprezy. Niektore sa naprawde nie zle !  ;D

http://michu.teleskopy.pl/img/imprezy/sl...at_040305/
No MichałW musiał się komuś narazić.  Wink
A Bodzio tradycyjnie ładuje akumulatory.  8)

CZeśc:
Jacku super impreza dzięki za zaproszenie, podziękowania rowniez dla małzonki. Obserwatorium bardzo mi się podoba o takim  właśnie marzyłem,i w tym momencie jak marzyłem Adrian zrobił mi zdięcie, Adamie ja marzyłem nie ładowałem akumulatorow.
CZeśc:
Jacku super impreza dzięki za zaproszenie, podziękowania rowniez dla małzonki. Obserwatorium bardzo mi się podoba o takim  właśnie marzyłem,i w tym momencie jak marzyłem Adrian zrobił mi zdięcie, Adamie ja marzyłem nie ładowałem akumulatorow.
Pozdrawiam Bodzio.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8