Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Obserwatorium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Gratuluje pomyslu to swietna rzecz ;D
A jaki piekny bedzie efekt koncowy jak juz bedzie wszystko gotowe Wink Smile
Widze z rysunków (PS. pogratulować chaty Smile ) że kolpuła jest od północnej strony, a że u nas są zazwyczaj północno zachodnie wiatry to całe ciepełko powinno być zabierane we własciwą stronę Smile
Znakomita sprawa naprawde Jacku. Ja już też dochodze do wniosku że do mojej budki mam za duży kawałek ale za to przynajmniej mam troche ciemniejsze niebo jak już tam dojde. Niestety sąsiedzi sprzedali działkę nieopodal troszkę poniżej mojej budy i znając życie niebawem powstanie tam domek Sad i będę się musiał ewakułować z moją budką trochę wyżej (bedzie jeszcze dalej Smile )
Jacek, na swojej stronie piszesz, że twój Meade będzie posadzony na paralityku - możesz już zdradzić co to będzie za głowica?
Dopisek: Aaa! Przyjrzałem się rysunkowi. Wygląda na oryginalny montaż na wedge'u?
Dokładnie tak.
W obserwatorium brakuje już tylko dachu. Może wykonawca jednak dotrzyma terminu. Zaczeli już tynkować ściany.

http://pala.2com.pl/obserwatorium//Domow...miczne.htm
Gratuluję Jacku.Obyś korzystał z niego jak najczęściej! Smile
Jacek spełnisz moje marzenia! Gratuluję!
Marek a my na co czekamy? 8)
Brak pustaków na składzie!(czyt.kasy) ;D
Hej Jacku,

Od jakiegoś już czasu chodzi mi po głowie postawienie obserwatorium. Jestem w fazie planowania (oby nie w permanentnej fazie planowania). Chciałbym ruszyć z pracami w przyszłym roku.

Tym bardziej wzbudza mój podziw pomysł, który wcialany w życie. Tak trzymać!!!
Pozdrawiam,
Czarek
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8