Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: OSTATECZNA LISTA ASTROSPĘDU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
WITAM!!<br><br>OFICJALNIE ZAMYKAMY LISTę ASTROSPęDU!!!<br><br>ZAPEŁNILIŚMY CAŁY OŚRODEK  ;D ;D<br><br>Lista osób zapisanych na Astrospęd znajduje się w wątku  JACHRANKA - KOńCOWE USTALENIA.<br><br><br>Pozdrawiam<br><br>Agnieszka<br>
To będzie mega-zlot sądząc po liczbie uczestników. Tylko jak my się w nocy rozpoznamy?
Na starym Forum było coś o identyfikatorach , trzeba by wydrukować jakieś plakietki . Tylko nie wiem czy każdy we własnym zakresie czy hurtem można by zlecić wykonanie jednakowych . Ja byłbym za tym drugim rozwiązaniem , byłaby jakaś pamiątka ze zlotu . Pozdrawiam Piotr Z.
Tak w Jeziorach już padła taka propozycja. Ze względu na ciemności nie wiem kto ją zgłosił  Smile. To naprawdę dobry pomysł bo znowu będziemy się witać po trzy razy.
Bardzo mi żal, ze mnie z Wami nie będzie  Sad . Pozdrawiam wszystkich ! Rysiek

ohajo

Naprawdę wielka szkoda...  Sad<br>A tak liczyłem że popatrzę sobie na Jowisza i Saturna przez Twojego Naglera z jakimś super refraktorem...<br><br>Jednak ochota nie Gołota, nie ucieknie  ;D ;D<br>Następna okazja na pewno się trafi !<br> <br>Pozdrawiam,<br>ohajo

ohajo

Chciałbym poddać pod rozwagę pewną sugestię - może ktoś z posiadających własną stronę www (Janusz W., Bartek lub someone else) umieściłby nań szablon identyfikatora - do ściągnięcia i wydrukowania (oczywiście po uzupełnieniu swoimi danymi). Wówczas wszyscy mielibyśmy podobne "plakietki" i fajną pamiątkę po "Astrospędzie"  Wink<br>Co Wy na to ???<br><br>Pozdrawiam,<br>ohajo
Pozazdrościć :-X :-X :-X<br><br>Szkoda, że praca pokrzyżowała mi plany co do Astrospędu Jachranka.<br><br>Spotkamy się na Warsztatach w Wielkopolsce. Smile Smile Smile
Witajcie.<br><br>ASTROKRAK zafundował nam identyfikatory.<br>Przywieźcie tylko swoje fotki 25x25 mm.<br>Ja będę drukował i tyle miejsca zostawię na fotkę.<br>Jak nie weźmiecie jej ze sobą to tragedii nie będzie.<br><br><br>Do zobaczenia w Jachrance. Już niedługo.<br><br>Janusz Wiland

jesion

Jakby wszyscy uzywali zdjec na forum to nie potrzeba by bylo identyfikatorow Smile
Stron: 1 2 3