Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: JACHRANKA - DOJAZD AUTO i PKS-em
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odległość od centrum Warszawy do Jachranki wynosi 36 km, <br>do granic Warszawy 20 km. <br>Dojazd z Warszawy szosą nr 61 przez Jabłonnę, Legionowo do Zegrza. <br>Na pierwszym skrzyżowaniu dróg za Zegrzem (po przejechaniu mostu) należy skręcić w lewo w kierunku na Dębe.  <br><br>Dla ułatwienia podaję również godziny odjazdu autobusów z Dworca Zachodniego PKS w Warszawie (stanowisko nr 9): <br><br>12:15 - <br>15:30 - <br>17:45 - <br>20:30 -   <br><br>Tylko te cztery autobusy.<br><br>Janusz W.<br><br>[Obrazek: mapka_jachr.gif]
Ja będę jechał samochodem z Warszawy do Jachranki w piątek wieczorem i chętnie kogoś zabiorę. W samochodzie mam wolne 4 miejsca.<br><br>Pozdrawiam, tomekL
Mam prośbę zabierz tych co przyjadą na dworzec PKS lub PKP !! Należy jakoś ich dotransportować .
Oczywiście mogę podjechać na dworzec PKP, PKS czy też jeszcze jakieś inne miejsce. Moja prośba jest tylko taka, aby ewentualne chętne osoby podały swoje nr telefonów komórkowych, dla łatwego i szybkiego kontaktu. Podaję też swój nr 501563039.<br><br>Pozdrawiam